در حال بارگذاری ...
 • برقراری ۴ پرواز فوق العاده در مسیر تهران - یزد - مشهد و بالعکس

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت هواپیمایی یزد ایر با هدف تأمین رفاه شهروندان در روز ۳۰ شهریورماه ، ۴ پرواز فوق العاده در مسیر تهران - یزد - مشهد و بالعکس برقرار کرد .

  بر اساس این گزارش برنامه پروازها به شرح زیر است :

  پرواز شماره ۶۸۹۷ در مسیر تهران به یزد روز ۳۰ شهریور ماه ساعت ۹:۳۰ صبح با ورود به یزد

  پرواز شماره ۶۸۹۶ در مسیر یزد به مشهد روز ۳۰ شهریور ماه ساعت ۱۰:۳۰ صبح با خروج از یزد

  پرواز شماره ۶۸۹۹ در مسیر مشهد به یزد روز ۳۰ شهریورماه ساعت ۱۴:۳۰ عصر با ورود به یزد

  پرواز شماره ۶۸۹۶ در مسیر یزد به تهران روز ۳۰ شهریورماه ساعت ۱۵:۳۰ عصر با خروج از یزد

  گفتنی است پیش از این مدیرکل فرودگاه‌های یزد از افزایش پروازهای اربعین در این فرودگاه خبر داد و با اشاره به جابه‌جایی ۲ هزار و ۸۰۶ زائر اربعین از فرودگاه بین‌المللی یزد گفت : امسال تعداد پروازها در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۵۰ درصد افزایش یافته است .
  مطالب مرتبط

  این پروازها سیستمی است و به هیچ عنوان در قالب چارتر به فروش نمی‌رسد و نرخ تمامی این پروازها براساس نرخ مصوب سازمان هواپیمایی است .

  |

  از این تعداد ، ۶۰ پرواز بصورت برنامه ای و ۴۰ مورد پروازهای فوق العاده ایام پایانی ماه صفر هستند که توسط شرکتهای هواپیمایی زاگرس ، ایران ایرتور ، آتا ، سپهران ، کاسپین ، وارش ، معراج ، آساجت و پویا از فرودگاه تبریز انجام می شوند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با توجه به تخفیف ویژه هواپیمایی کیش ایر به زائران کربلای معلی از مبدأ گرگان ، فرودگاه گرگان ضمن برقراری پرواز فوق العاده ...

  |

  تاکنون حدود سه هزار زائر از طریق فرودگاه بین المللی پیام جابه جا شدند .

  |

  زائران اربعین حسینی می‌توانند بلیت پروازی را با قیمت مصوب سازمان هواپیمایی کشوری از طریق سایت شرکت های هواپیمایی به سهولت دریافت کنند .

  |

  نظرات کاربران