در حال بارگذاری ...
 • جابجایی بیش از ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه به اقصی نقاط کشور طی ۵ ماه نخست سال‌ جاری

  در جهت رسیدگی به تخلفات ثبت شده در سامانه شحباز ، ماده ۱۱ تخلفات رانندگان ۱۳۰ مورد ، ماده ۱۲ مربوط به تخلفات شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل ۲۲ مورد و ماده ۱۴ رسیدگی به تخلفات ناوگان ۴۸ تخلف مورد جهت بررسی به ادارات حقوقی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های محل تخلف ارجاع شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : طی ۵ ماهه سال‌جاری ، بیش از ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه به اقصی نقاط کشور جابه‌جا شده است .

  محمد احمدی گفت : از ابتدای سال‌جاری تاکنون ، ۳ میلیون و ۹۱۰ هزار تن کالا از استان کرمانشاه جابجا شده که تعداد حواله صادره ۲۵۲ هزار فقره و بارنامه صادره ۲۴۸ هزار نسخه است . بیشترین تناژ حمل و نقل کالا مربوط به شهرستان کرمانشاه با جابه‌جایی ۲ میلیون و ۳۹۱ هزار تن و بیشترین کالای حمل شده مربوط به سیمان فله‌ای با تناژ  ۳۹۰ هزار تن است .

  احمدی درباره ۱۰ کالای عمده جابجا شده از استان کرمانشاه گفت : سیمان فله‌ای و کیسه‌ای ، مازوت ، کلینگر ، کنجاله ، گازوئیل ، خاک معدنی ، سنگ سنگبری ، پلی اتیلن و کاه است .

  وی عنوان کرد : در جهت رسیدگی به تخلفات ثبت شده در سامانه شحباز ، ماده ۱۱ تخلفات رانندگان ۱۳۰ مورد ، ماده ۱۲ مربوط به تخلفات شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل ۲۲ مورد و ماده ۱۴ رسیدگی به تخلفات ناوگان ۴۸ تخلف مورد جهت بررسی به ادارات حقوقی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های محل تخلف ارجاع شده است .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در پایان درباره تعداد رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل کالای استان کرمانشاه گفت : تعدادکل رانندگان کامیون حمل ونقل کالا ۲۰ هزار و ۴۹۷ نفر ، تعداد رانندگان فعال ناوگان وانت باری ۵۹۰ نفر ، تعداد ناوگان وانت باری فعال ۲۱ هزار و ۸۲۰ خودرو و تعداد کل ناوگان (کامیون) حمل و نقل کالای برون‌شهری فعال ۱۴ هزار و ۲۶۰ خودرو است .
  مطالب مرتبط

  طرح مذکور در قالب گشت های مشترک به اتفاق پلیس راه استان و انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل کالا ، در کلیه محورها به خصوص در مبادی بارگیری (معادن) انجام شده است .

  |

  در ۵ ماهه گذشته ۷۵۳ هزار و ۶۳۸ تن کالا از شهرستان اردبیل ، ۱۸۸ هزار و ۱۰۱ تن کالا از شهرستان پارس آباد ، ۵۲۲ هزار و ۷۶۸ تن کالا از شهرستان نمین ، ۷۳هزار و ۲۱۱ تن کالا از شهرستان بیله سوار ، ۵۲ هزار و ۴۹۸ تن کالا از شهرستان مشگین شهر ، ۲۷ هزار و ۹۸۰ تن کالا از شهرستان گرمی ، ۱۲۱ هزار ...

  |

  کلیه رانندگانی که قصد شرکت در این کار معنوی را دارند ، می توانند به تعداد صندلی های کابین خودرو ، اعضای خانواده خود را با هماهنگی ستاد و دارا بودن مدارک لازم را به همراه داشته باشند .

  |

  ۲۱۷ شرکت حمل و نقل و شعبات در سطح استان هرمزگان فعال هستند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان از رشد قابل توجه ۱۰ درصدی تناژ حمل از مبادی استان هرمزگان طی چهار ماهه نخست سال ...

  |

  نظرات کاربران