در حال بارگذاری ...
 • نصب ۴۳ هزار تابلو و علائم خطر در جاده های استان ایلام

  در راستای صرفه جویی بیشتر با کمک راهداری شهرستان‌ها بیش از سه هزار و ۱۵۵ عدد انواع تابلو فرسوده در استان بازسازی ، رنگ‌آمیزی و در محورها نصب شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت : بیش از ۴۳ هزار تابلو و علائم اخطاری و انتظامی طی سال جاری در جاده های این استان نصب شده است .

  سید زاهدین چشمه خاور اظهار کرد : تابلو و علائم ایمنی با اعلام دستورات انتظامی ، هشدار ، پیش‌آگاهی و هدایت مسیر به رانندگان ، نقش بسزایی در ارتقا ایمنی جاده‌های ارتباطی در سطح محورهای مواصلاتی استان دارد .

  وی از نصب ۴۳ هزار عدد تابلو و علائم اخطاری و انتظامی طی سال جاری در جاده های استان خبر داد و افزود : در راستای صرفه جویی بیشتر با کمک راهداری شهرستان‌ها بیش از سه هزار و ۱۵۵ عدد انواع تابلو فرسوده در استان بازسازی ، رنگ‌آمیزی و در محورها نصب شده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام با اشاره به دیگر اقدامات این اداره کل در سطح جاده های استان ، یادآور شد : در این بازه زمانی هزار و ۵۵۰ متر مربع تابلو اطلاعاتی و ۶۴۲ متر مربع نیز تعمیر تابلوها انجام شده است .

  چشمه خاور اضافه کرد : در مجموع در بازه زمانی سال گذشته تا کنون بیش از ۸۰ هزار انواع تابلوهای هشداری و اخطاری در جاده های استان نصب و هیچگونه سرقتی از این نوع تابلوها انجام نگرفته است . سال گذشته با هدف ارتقا سطح ایمنی و کاهش حوادث جاده‌ای بیش از ۱۴ کیلومتر حفاظ بتنی در راه‌های مواصلاتی استان نصب شده است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره ایمنی راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت : خط کشی راه ها نقش بسزایی در افزایش دید رانندگان ...

  |

  با عنایت به شناسایی نقاط پرحادثه استان از سنوات گذشته اقدامات مؤثری در خصوص رفع این نقاط صورت گرفته که به‌عنوان یک اقدام کم‌هزینه ، زودبازده ، توانسته در جهت کاهش تصادفات و سوانح رانندگی نقش بسیار مؤثری ایفا کند .

  |

  روزانه به طور متوسط بیش از ۵۴۰ دستگاه کامیون از پایانه های مرزی شمال سیستان و بلوچستان تردد می‌کنند .

  |

  طرح مذکور در قالب گشت های مشترک به اتفاق پلیس راه استان و انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل کالا ، در کلیه محورها به خصوص در مبادی بارگیری (معادن) انجام شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیله سوار گفت : ۶۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان در ۶ ماهه گذشته ...

  |

  نظرات کاربران