در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی محور روستایی فهره الیگودرز به اسلام آباد اصفهان

  با توجه به اینکه این جاده راه ارتباطی فهره با بیش از ۳۰ روستا از استان اصفهان را فراهم می کند دارای اهمیت ویژه ای برای هر دو استان است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان الیگودرز گفت : محور روستایی فهره الیگودرز به اسلام آباد اصفهان به طول بیش از ۴ کیلومتر احداث می شود و از این طریق راه ارتباطی دو استان لرستان و اصفهان برقرار خواهد شد .

  حکیم بشارتی اظهار کرد : تعریض و زیرسازی محور روستایی فهره الیگودرز به اسلام آباد فریدونشهر اصفهان به طول بیش از ۴ کیلومتر بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

  وی ادامه داد : طبق پیگیری هایی صورت گرفته توسط نماینده مردم الیگودرز و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان زیرسازی این محور به طول ۴/۳ کیلومتر بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

  بشارتی خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه این جاده راه ارتباطی فهره با بیش از ۳۰ روستا از استان اصفهان را فراهم می کند دارای اهمیت ویژه ای برای هر دو استان است .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان الیگودرز بیان کرد : با احداث این مسیر ، راه دسترسی به پیست بین المللی تمندر فرسش برای ورزشکاران استان اصفهان بخصوص اسکی بازان فریدونشهر میسر خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  در بازدید از این مجتمع‌ها شاخص‌های مختلفی چون وضعیت نمازخانه‌ها ، سرویس‌های بهداشتی ، سیستم گرمایشی و سرمایشی نمازخانه رستوران ، آشپزخانه ، پارکینگ ، ورودی و خروجی مجتمع‌ها مورد نظارت و بررسی قرار می‌گیرد .

  |

  ۱۱۷ شرکت حمل و نقل کالا در استان سمنان مشغول به فعالیت هستند . هم استانی ها ، رانندگان و صاحبان کالا می توانند هرگونه مشکل و شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ به منظور رسیدگی به این اداره کل اطلاع دهند .

  |

  سامانه های هوشمند حمل و نقل از قبیل دوربین های نظارت تصویری ، سامانه های تردد شمار ، سیستم توزین در حال حرکت و سامانه های ثبت تخلف در کلیه جاده های استان سمنان فعال هستند و از این طریق ، وضعیت ترافیکی و همچنین رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در محورها مورد کنترل و پایش ...

  |

  علاوه بر پایش و نظارت برخط بر فعالیت این مراکز ، کارگروهی متشکل از نمایندگان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، دفتر فنی استانداری ، پلیس راه ، محیط زیست و اداره‌ کل استاندارد ، بصورت ماهیانه از مراکز معاینه فنی سطح استان بازدید میدانی بعمل آورده و عملکرد دستگاه‌ها و ...

  |

  کالاهای جابه‌جا شده به وسیله ۸ هزار و ۶۵۳ ناوگان باری صورت گرفت . در مدت اخیر دو شرکت جدید حمل و نقل کالا در شهرستان های سقز و دهگلان به بهره برداری رسیده و تعداد شرکت های حمل و نقل به ۷۰ مورد رسیده است .

  |

  نظرات کاربران