در حال بارگذاری ...
 • خط کشی و پاکسازی محورهای مواصلاتی شهرستان پارسیان

  هدف از خط کشی راه ها ، منظم کردن حرکت وسایل نقلیه ، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنها است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارسیان با هدف پاکسازی ، ارتقاء ایمنی راه ها ، کاهش حوادث و تلفات جاده ای ، خط کشی راه ها و پاکسازی سطح راه از شن و ماسه را انجام داد .

  احمد پاکروان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارسیان گفت : با همکاری کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این شهرستان و با هدف پاکسازی و ارتقاء ایمنی راه ها ، کاهش حوادث و تلفات جاده ای ، خط کشی راه ها و پاکسازی سطح راه از شن و ماسه را اجرایی شد .

  احمد پاکروان در خصوص خط کشی محورهای حوزه پارسیان افزود : هدف از خط کشی راه ها ، منظم کردن حرکت وسایل نقلیه ، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنها است .

  وی ادامه داد : راهداری شهرستان پارسیان ، اقدامات درخور توجهی در زمینه خط‌کشی محورها در دستور کار خود قرار داده و در حال اجرا است .

  وی یادآور شد : با عنایت به تلاش های فراوان توسط عوامل راهداری پارسیان سعی شده در هیچ یک از محورهای شریانی و اصلی استان مشکلی از بابت خط کشی مشاهده نشود و در زمان و موعد مقرر طبق برنامه ریزی مدون خط کشی محورها تجدید شود .
  مطالب مرتبط

  کالاهای جابه‌جا شده به وسیله ۸ هزار و ۶۵۳ ناوگان باری صورت گرفت . در مدت اخیر دو شرکت جدید حمل و نقل کالا در شهرستان های سقز و دهگلان به بهره برداری رسیده و تعداد شرکت های حمل و نقل به ۷۰ مورد رسیده است .

  |

  مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را در خصوص خدمات بخش حمل ونقل مسافر ، رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر ، شرکت‌های مسافربری و یا تاخیر در مبدا و حین سفر بین شهری را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره‌کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد و در صورت لزوم در کمیسیون‌های ...

  |

  از سال ۱۳۹۸ تا سال ۱۴۰۱ بالغ بر ۶۵ باب مدرسه حاشیه راه های استان ایمن سازی فیزیکی شده است و همچنین در همین مدت بالغ بر ۱۵۰ باب مدرسه و ۷۰۰۰ دانش آموز در طرح آموزش ارتقاء فرهنگ ترافیک در مدارس حاشیه راه های استان آموزش های لازم را دیده اند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با هدف شفاف سازی و بهبود خدمات وصول عوارض ۱۰ درصد حمل کالا با ناوگان خارجی ، فرایند ارسال پیامک اعتبارسنجی هم زمان با ورود ...

  |

  ۲۰ کیلومتر از این پروژه در مسیر ساوه به سمت تهران و ۲۰ کیلومتر دیگر در مسیر مخالف انجام خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران