در حال بارگذاری ...
 • تمدید مجوز ساخت و بهره‌برداری برای ۴ سازه دریایی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی از صدور موافقت اولیه و تمدید مجوز ساخت و بهره‌برداری برای ۴ سازه دریایی توسط کمیته صدور مجوز سازه‌های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد .

  علی فتحی با اشاره به اینکه بر اساس بند ۲۲ ماده ۳ آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال ۱۳۴۸ مجلسین و الحاقیه تبصره مصوب سال ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی ، این سازمان موظف است از ساخت و ساز یا بهره‌برداری از تاسیسات و تجهیزات دریایی فاقد مجوز از طریق مراجع ذی‌صلاح قانونی جلوگیری کند .

  وی ادامه داد : مدارک متقاضیان در کمیته صدور مجوز سازه‌های دریایی مورد بررسی قرار گرفت که نهایتا با تمدید مجوز بهره‌برداری کارگاه ساخت و تعمیر شناور در استان بوشهر ، صدور موافقت اولیه با احداث مارینا تفریحی در استان بوشهر ، تمدید مجوز ساخت بندر چند منظوره در استان هرمزگان و همچنین صدور موافقت اولیه جهت احداث دستک و خطوط لوله آبگیر از دریا در استان هرمزگان موافقت شد .
  مطالب مرتبط

  بر اساس راهبرد ملی و سند توسعه سواحل مکران ، این محدوده به‌ عنوان منطقه تجاری و هاب انرژی معرفی شده است . در همین راستا سازمان بنادر و دریانوردی علاوه‌ بر برنامه‌ریزی جهت توسعه بندر شهید بهشتی چابهار ، مقدمات لازم جهت ایجاد بندر بزرگ (مجتمع بندری مکران) در منطقه کوه مبارک را ...

  |

  سازمان بنادر در جهت توسعه و تقویت صنایع دریایی ، ساخت ۴۹ شناور عملیاتی مورد نیاز در بنادر از طریق توان داخلی کشور را به ارزش ۱۳۴ میلیون یورو سفارش داده است که در دست انجام است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حکم علی‌فتحی عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی ، سعید حسن عباسی سرپرست ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه راهبرد اقتصاد دریامحور در دستور کار جدی این ...

  |

  در حوزه تامین تجهیزات استراتژیک دریایی و بندری در راستای تحقق منویات سفر ریاست جمهوری و تخلیه کالاهای اساسی در افق ۱۴۰۴ ، تامین تجهیزات استراتژیک دریایی و بندری به عنوان یک ضرورت از سوی سازمان بنادر و دریانوردی مدنظر قرار دارد .

  |

  نظرات کاربران