در حال بارگذاری ...
 • برقراری پرواز فوق‌العاده از فرودگاه سهند به مشهد مقدس

  فرودگاه سهند در سال ۱۳۷۴ تاسیس شد و تنها فرودگاه اقماری آذربایجان شرقی محسوب می‌شود که در جنوب این استان قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی از برقراری پرواز فوق‌العاده از فرودگاه سهند به مشهد مقدس با هواپیمای فوکر ۱۰۰ آسمان خبر داد .

  رامین آذری افزود : این پرواز از طریق شرکت هواپیمایی آسمان به ظرفیت ۹۶ نفر با هواپیمای فوکر ۱۰۰ آسمان در مسیر سهند به مشهد انجام شد .

  وی اضافه کرد : این پرواز ساعت ۱۱:۳۰ وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد خواهد شد . پرواز سهند به مشهد روز یکشنبه هفته بعد ساعت ۷:۳۰ از مشهد حرکت خواهد کرد و ساعت ۳۰: ۹ وارد فرودگاه سهند خواهد شد .

  به گفته مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی پروازهای فرودگاه سهند هم اکنون در روزهای جمعه و دوشنبه در مسیر تهران – سهند و بالعکس انجام می‌شود .

  همچنین امسال و از طریق ۹۰ پرواز فرودگاه سهند ۳ هزار و ۵۰۰ نفر مسافر از تهران به این فرودگاه و بالعکس جابه‌جا شده اند .

  گفتنی است فرودگاه سهند در سال ۱۳۷۴ تاسیس شد و تنها فرودگاه اقماری آذربایجان شرقی محسوب می‌شود که در جنوب این استان قرار گرفته است .
  مطالب مرتبط

  سامانه قدیمی کمک‌ناوبری ILS فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد ۱۶ مردادماه امسال پس از ۲۶ سال فعالیت ، خاموش شده بود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی از افزایش 24 درصدی پروازهای خارجی فرودگاه مشهد در سه ماهه نخست سال 1402 نسبت به مدت ...

  |

  بیشترین پرواز داخلی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در خردادماه امسال مربوط به مسیر مشهد - تهران با ۸۹۱ پرواز و ۱۲۳ هزار و ۹۶۷ نفر مسافر بوده است .

  |

  با توجه به مشکلات سامانه قدیمی تصمیم بر نصب سیستم جدید شد ، زیرا این مهم در راستای کاهش تاخیر‌های پروازی موثر خواهد بود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی گفت : با برقراری پرواز شرکت جمهوری اسلامی ایران ، پروازهای ارومیه از فرودگاه مشهد به دو ...

  |

  نظرات کاربران