در حال بارگذاری ...
 • تنقیه و لایروبی دهانه پل‌های حوزه استحفاظی شهرستان میناب

  همه‌ ساله با انجام فعالیت‌های پیشگیرانه و حفاظتی از جمله لایروبی و تنقیه پل‌ها تلاش می‌شود تا در زمان بارندگی و سیلاب از هرگونه انسداد مسیرهای ارتباطی جلوگیری شده و زمینه تردد روان برای کاربران جاده‌ای فراهم شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میناب از تنقیه و لایروبی و بازرسی مستمر پل‌ها در این شهرستان خبر داد .

  عباس شبانی بیان کرد : با توجه به نزدیک بودن به فصل پاییز و زمستان و پیش‌بینی سالی پربارش در حوزه شرق استان ، عملیات لایروبی آبروهای کوچک و بزرگ شهرستان آغاز شده و همچنان ادامه دارد . امیدواریم قبل از آغاز بارندگی‌های سال جدید همه‌ آبروهای حوزه‌ استحفاظی تنقیه و لایه روبی شوند .

  شبانی خاطرنشان کرد : همه‌ ساله با انجام فعالیت‌های پیشگیرانه و حفاظتی از جمله لایروبی و تنقیه پل‌ها تلاش می‌شود تا در زمان بارندگی و سیلاب از هرگونه انسداد مسیرهای ارتباطی جلوگیری شده و زمینه تردد روان برای کاربران جاده‌ای فراهم شود .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان میناب تاکید کرد : نگهداری مستمر برای بررسی وضعیت پل‌ها و ابنیه فنی واقع در جاده‌ها و بازرسی فنی منظم پل‌ها برای جلوگیری از بحران‌های احتمالی از جمله مسائل مهم در حوزه مدیریت یکپارچه پل‌ها به صورت مستمر انجام می‌شود .

  گفتنی است که حوزه استحفاظی شهرستان میناب ۱۱۲۰ پل و روآب دارد .
  مطالب مرتبط

  روزانه به طور متوسط بیش از ۵۴۰ دستگاه کامیون از پایانه های مرزی شمال سیستان و بلوچستان تردد می‌کنند .

  |

  طرح مذکور در قالب گشت های مشترک به اتفاق پلیس راه استان و انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل کالا ، در کلیه محورها به خصوص در مبادی بارگیری (معادن) انجام شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیله سوار گفت : ۶۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان در ۶ ماهه گذشته ...

  |

  تردد ورودی به استان ، ۱ میلیون و ۹۴۷ هزار تردد با افزایش ۹ درصدی و تردد خروجی ۲ میلیون با افزایش ۱۵ درصدی است .

  |

  تعمیر ۳۸ عدد علائم ایمنی آسیب دیده ، نصب۷۰ تابلو علائم ، ۲۰ مورد اخطار به متجاوزان به حریم راه، نصب۲۲۸ سرعتکاه ، ایمن سازی نقاط حادثه خیز دو مورد ، نصب ۱۳۰ صفحه گاردریل و نصب ۲۵۰ عدد بازتاب چشم گربه ای نیز در این مدت انجام شده است‌ .

  |

  نظرات کاربران