در حال بارگذاری ...
 • ساخت ۱۷۰ کیلومتر راه دو بانده در استان اصفهان در دست اجرا است

  احداث ۱۷۰ کیلومتر باند دوم ، ۳۶۰ دهانه آب‌رو بین یک تا هشت متر و ۲۸ دستگاه تقاطع غیر همسطح (دهانه پل از هشت متر به بالا) در قالب این قراردادها در دست اجرا است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : احداث ۱۷۰ کیلومتر باند دوم ، ۳۶۰ دهانه آب‌رو بین یک تا هشت متر و ۲۸ دستگاه تقاطع غیر همسطح (دهانه پل از هشت متر به بالا) در قالب ۳۱ قرارداد فعال در حوزه راهسازی استان اصفهان در دست اجرا است .

  علیرضا قاری قرآن در خصوص برخی از اقدامات به عمل آمده در حوزه راه‌های استان از سال ۱۴۰۰ تا کنون اظهار کرد : این اداره کل ۱۱ قرارداد اجرایی در حوزه مهندسی و ساخت را در مجموع به مبلغ ۴۸۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ منعقد کرد که این قراردادها شامل ۷۵ کیلومتر احداث راه می‌شد ، همچنین ۹ قرارداد مطالعاتی و نظارتی با مشاوران منعقد شد که حدود ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان مجموع این قراردادها بود .  

  وی افزود : در همان سال حدود ۶۵ کیلومتر باند دوم راه‌ها پس از تکمیل و نصب تابلو و علائم افتتاح شد که مجموع هزینه شده برای این میزان راه و سه تقاطع غیرهمسطح ۳۱۸ میلیارد تومان بود .   

  مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۱ نیز ۱۲ قرارداد اجرایی برای احداث باند دوم و ۱۱ قرارداد نظارتی منعقد شد ، عنوان کرد : در سال گذشته ۷۳.۵ کیلومتر باند دوم و هفت دستگاه تقاطع غیر همسطح در سراسر استان اصفهان بهره‌برداری شد .  

  وی ادامه داد : در حال حاضر این اداره‌کل بیش از ۳۱ قرارداد فعال در حوزه راهسازی دارد که مجموع این قراردادها ۵۷۰ میلیارد تومان است . احداث ۱۷۰ کیلومتر باند دوم ، ۳۶۰ دهانه آب‌رو بین یک تا هشت متر و ۲۸ دستگاه تقاطع غیر همسطح (دهانه پل از هشت متر به بالا) در قالب این قراردادها در دست اجرا است . 
  مطالب مرتبط

  در حال حاضر سازه پل تکمیل شده است و عملیات اجرایی دیوار دستک‌ها به طول ۱۰ متر و ارتفاع ۶ متر در جریان است .

  |

  به لطف خدا فاز اول پروژه تا پایان امسال آماده بهره‌برداری می‌شود . در حال حاضر فاز دوم محور حد فاصل پل افجد تا پل آب نیل و تکمیل پل آبنیل در مرحله انجام مناقصه قرار دارد .

  |

  بر اساس ضریب ترافیکی ۴۶۰ کیلومتر از محورهای سطح استان اصفهان به عنوان اولویت اول برای ارتقا شناسایی شده اند که فرآیند مطالعات آنها آغاز شده است ، همچنین مطالعات برخی از این محورهای اولویت‌دار انجام شده که با تکمیل مطالعات مبحث اخذ مجوز ماده ۲۳ و مراحل بعدی پیگیری می‌شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : در راستای رفع یکی از نقاط پر حادثه استان اصفهان امسال آغاز ...

  |

  محورهای درجه اول ، مسیرهایی هستند که بر اساس ضریب ترافیکی در اولویت اول قرار دارند که ۴۶۰ کیلومتر از این محورها در سطح استان شناسایی شدند و فرآیند مطالعات آنها آغاز شده است . مطالعات برخی از این محورهای اولویت‌دار انجام شده که با تکمیل مطالعات مبحث اخذ مجوز ماده ۲۳ و ... پیگیری ...

  |

  نظرات کاربران