در حال بارگذاری ...
 • برقراری قطار مسافری ترکیبی تهران - کربلا با سه قیمت

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سید میعاد صالحی در ایستگاه راه‌آهن تهران درباره قطارهای اربعین اظهار داشت : از هفته آخر مرداد ماه قطار ایران - کربلا از تهران به صورت ترکیبی از تهران تا شلمچه با قطار چهار ستاره ، سپس طی مسیر ۳۰ کیلومتری با اتوبوس تا بصره و سپس با قطار عراقی از بصره تا کربلا راه‌اندازی خواهد شد .

  وی گفت : زمان طی مسیر این قطار ۱۸ ساعت در خاک ایران خواهد بود . مدت ۲ ساعت برای تشریفات گذرنامه زمان لازم است سپس ۳۰ کیلومتر را زوار با اتوبوس تا بصره سیر می‌کنند ، بعد از آن به مدت هشت ساعت در قطار بصره تا کربلا خواهند بود .

  مدیرعامل راه‌آهن درباره قیمت بلیت قطار ایران - کربلا گفت : با توجه به تنوع واگن‌ها در مسیر بصره تا کربلا ، قیمت قطار تهران - کربلا با احتساب واگن اتوبوسی در خاک عراق ، ۹۶۰ هزار تومان خواهد بود .

  وی گفت : برای واگن‌های اتوبوسی وی آی پی در بخش عراق ، قیمت کل مسیر یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود . برای مسیر تهران - کربلا با قطار چهار تخته در خاک عراق ، قیمت کل ، یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است .

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  در روزهای پایانی ماه صفر اقدامات ویژه در زمینه مدیریت ترافیک قطارهای مشهد مقدس انجام شده تا علی‌رغم افزایش تعداد قطارها ، قطارها با کمترین تاخیر و با بهترین وضعیت آماده به کاری مسافرین را جابه‌جا نمایند .

  |

  این قطار با احتساب واگن اتوبوسی در خاک عراق ، ۹۶۰ هزار تومان خواهد بود . برای واگن‌های اتوبوسی وی‌آی‌پی در خاک عراق ، قیمت کل مسیر ، یک‌ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود و با قطار چهارتخته در خاک عراق ، قیمت کل ، یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرعامل شرکت راه آهن در جمع مردم و سران طوایف خاش گفت : قطار خاش به زاهدان هر روز ساعت ۶ صبح از مبدا خاش به سمت زاهدان حرکت ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ صالحی از راه‌اندازی قطار مسافری خاش- زاهدان و بالعکس به صورت روزانه از صبح روز سه‌شنبه ۲۳ خرداد ماه خبر داد .

  |

  قطارهای مسافری کرمان – مشهد (هر روزه) ، بندرعباس – مشهد (هر روزه) ، یزد – مشهد (هر روزه) ، شیراز – مشهد (روز در میان) ، طبس – تهران و خواف – تهران (هر چهار روز) در این محور به مردم مشغول خدمت رسانی هستند .

  |

  نظرات کاربران