در حال بارگذاری ...
 • آمادگی ۲۵ فرودگاه کشور جهت اعزام زائران اربعین حسینی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ؛ کاپیتان رضا نخجوانی در نشست خبری سفرهای اربعین که با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی در بخش حمل و نقل برگزار شد ، با بیان اینکه نواقص موجود در فرودگاه‌های اعزام کننده زائر به کشور عراق بر طرف شده و تمامی فرودگاه‌ها آماده خدمت‌رسانی به زائران امام حسین(ع) هستند .

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به فرودگاه‌های مرزی گفت : فرودگاه‌های آبادان ، اهواز ، کرمانشاه و ایلام در زمره فرودگاه‌های مرزی هستند و تعداد قابل توجهی از زائران برای پیوستن به اجتماع بزرگ اربعین از سراسر کشور به این مقاصد اعزام خواهند شد .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  سیزدهم شهریور دومین پرواز از سمنان به سمت نجف اشرف نیز انجام می‌شود و دو پرواز بازگشت زائران سمنانی از عتبات عالیات ، شانزدهم و نوزدهم شهریور ماه انجام خواهد شد .

  |

  با تمام فرودگاه‌های عامل اربعین ، به‌خصوص فرودگاه‌های مرزی جهت برپایی موکب‌های پذیرایی در تعامل هستیم و ظرفیت‌های غیر فرودگاهی مانند استانداری‌ها را نیز در این امر خداپسندانه پای‌کار آورده ایم .

  |

         

  |

  ۷۷ کیلومتر از محورهای منتهی به پایانه مرزی تمرچین تسطیح و رگلاژ شد و در همین محور ها مقدار ۳۰۰ تن نخاله برداری انجام گرفته است و در ۳ کیلومتر از محورهای روستایی استان ، شن ریزی انجام گرفته است .

  |

  پروژه اربعین حسینی نماد همدلی ملت بزرگ ایران بود و در این راستا تقدیر از مجموعه وزارت راه و شهرسازی که در کنار سایر دستگاه‌ها خدمت‌رسانی کرده است ، ضرورت دارد . از مردم عزیز ایران اسلامی نیز تشکر می‌شود که برنامه سفر را طوری تنظیم کردند که در مدت دو هفته نظم و انسجام حمل و نقل ...

  |

  نظرات کاربران