در حال بارگذاری ...
 • آمادگی ۲۵ فرودگاه کشور جهت اعزام زائران اربعین حسینی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ؛ کاپیتان رضا نخجوانی در نشست خبری سفرهای اربعین که با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی در بخش حمل و نقل برگزار شد ، با بیان اینکه نواقص موجود در فرودگاه‌های اعزام کننده زائر به کشور عراق بر طرف شده و تمامی فرودگاه‌ها آماده خدمت‌رسانی به زائران امام حسین(ع) هستند .

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به فرودگاه‌های مرزی گفت : فرودگاه‌های آبادان ، اهواز ، کرمانشاه و ایلام در زمره فرودگاه‌های مرزی هستند و تعداد قابل توجهی از زائران برای پیوستن به اجتماع بزرگ اربعین از سراسر کشور به این مقاصد اعزام خواهند شد .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  ظرفیت ترمینال فرودگاه اهواز پیش از این یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در سال بود و باتوجه به انجام عملیات بهسازی ، این آمار دو میلیون و ۸۰۰ هزار نفر افزایش یافته است .

  |

  حدود ۵۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی برای محوطه سازی فرودگاه شهدای ایلام برآورد شده که اکنون ۳۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد . ترمینال جدید فرودگاه شهدای ایلام با متراژ ۵هزار و ۸۸۰ متر مربع با اعتبار ۲ هزار ۹۰۰ میلیارد ریال (به قیمت روز) از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها برای ...

  |

  برای تکمیل این ترمینال ، بخش‌های ‌نظامی و غیرنظامی و بخش‌های مختلف دولتی پای کار آمدند ، این پروژه با همکاری بخش دفاعی عملیاتی خواهد شد و روند پیشرفت مطالعات پروژه مثبت ارزیابی می‌شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت : مشهد مقدس در حالی در پنج روز گذشته با بارش شدید برف مواجه بوده که پروازهای فرودگاه ...

  |

  برپایی رادیو رمضان در ترمینال‌ها ، استفاده از شخصیت‌های نمادین نوروز در فرودگاه کشور ، عکاسی با فرودگاه و نیز اجرای گروه‌های سرود و تواشیح از مهم‌ترین برنامه‌های روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها در طول نوروز و ماه مبارک رمضان است .

  |

  نظرات کاربران