در حال بارگذاری ...
 • برقراری ۱۵۰ پرواز هفتگی جهت انتقال زائران اربعین حسینی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در نشست خبری سفرهای اربعین گفت : یکی از عرصه‌های مجاهدت‌های سخت نظام جمهوری اسلامی ایران بخش خبر و رسانه در مواجهه با دنیای استکبار است .

  در سال ۱۴۰۰ ، در ایام اربعین ۳۸ هزار نفر و در سال ۱۴۰۱ ، ۲۵۷ هزار نفر جابه‌جا شدند که احتمال می‌رود امسال روند فزاینده ای داشته باشد .

  امیدوارم امسال خدمات رسانی ایمن ، کثیر و منظمی ارائه کنیم و با بهره گیری از تجربیات سال‌های قبل ، بیشترین خدمت‌گزاری به زائران اباعبدالله الحسین صورت بگیرد .
   

   

   

   

   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  شرکت‌هایی که تا به امروز مجوز فوق‌العاده پروازهای اربعین را گرفته‌اند شامل آتا ، ایران ایر ، قشم‌ایر ، ایرتور ، هواپیمایی کیش ، پویا و ساها است . تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی هم که مجوزهای پروازهای برنامه‌ای عتبات را دارند که پروازهای آنها هم طبق برنامه انجام می‌شود .

  |

  این شرکت از تاریخ هجدهم لغایت بیست و ششم شهریور ماه نیز اقدام به برقراری ۲۳ سورتی پرواز فوق العاده با عرضه ۳۳۰۰ صندلی از مبدا شهرهای تهران ، شیراز ، اصفهان و مشهد مقدس به جزیره کیش و بالعکس نمود و کلیه پروازهای مذکور با ظرفیت کامل انجام شدند .

  |

  اولویت مهم اداره کل فرودگاه‌های استان یزد در عملیات پروازهای اربعین خدمت رسانی شایسته به زائران بود از همین رو با همکاری و هماهنگی میان ارگان‌های نظامی و انتظامی مستقر در این مجموعه و از طریق اختصاص گیت‌های ویژه برای بازرسی و کنترل گذرنامه زائران ، تلاش کردیم تا خدمات ...

  |

  این پروازها سیستمی است و به هیچ عنوان در قالب چارتر به فروش نمی‌رسد و نرخ تمامی این پروازها براساس نرخ مصوب سازمان هواپیمایی است .

  |

  این بخش نامه از تاریخ ۱۸ مهر ماه اجرایی می‌گردد . در همین راستا کلیه شرکت های هواپیمایی موظف هستند به منظور جلوگیری از هرگونه خسارت مالی یا ضرر یا زیان ناشی از این مهم به مسافران خود اطلاع رسانی کنند .

  |

  نظرات کاربران