در حال بارگذاری ...

آمادگی شهر فرودگاهی امام خمینی برای پذیرش و اعزام زائران اربعین حسینی

به گزارش پرتال حمل و نقل ، سعید چلندری مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در نشست خبری سفرهای اربعین که با حضور اصحاب رسانه در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد ، گفت : بخش قابل توجهی از پروازهای زیارتی از ترمینال سلام انجام می‌شود .

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای عملیات اربعین تشریح کرد : سال گذشته در ایام اربعین تعداد۱۸۰ هزار نفر اعزام و پذیرش کردیم که امسال برای ۲۵۰ هزار نفر اعلام آمادگی می‌کنیم .
 

 

 

 

 
 
 
 
 
مطالب مرتبط

امسال ۲۰ موکب در محوطه پیرامونی و داخل ترمینال سلام برای خدمت رسانی به زوار سیدالشهدا (ع) توسط شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، ارگان های نظامی و انتظامی حاضر در فرودگاه و شرکت های هواپیمایی برپا شد و شب ها برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی نیز در این ترمینال اجرا گردید .

|

پروژه های مهمی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در دست اجراست و به زودی اجرای پروژه های مهم دیگری نیز آغاز خواهند شد ؛ برنامه ریزی برای تسریع در روند اجرای این پروژه ها یکی از مهمترین وظایف محوله به معاون جدید توسعه زیرساخت شهر فرودگاهی است‌ .

|

اجرای برنامه های مذهبی - فرهنگی در ترمینال سلام در ایام اربعین همچون مرثیه سرایی توسط مداحان اهل بیت و تعزیه خوانی توسط گروه های هنری در فواصل زمانی معین و متنوع در طول روز بخش دیگری از اقدامات صورت گرفته است که با استقبال گسترده مواجه شد .

|

با تلاش های مدیران و کارکنان شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، نهادهای نظامی و انتظامی حاضر در این فرودگاه و شرکت های هواپیمایی در پرپایی موکب های پذیرایی و خدمت رسانی به زائران و اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی ؛ ترمینال سلام حال و هوای اربعین به خود گرفته و این اقدام ، شایسته تشکر ...

|

از ۲۷ مرداد تا دیروز ۲۰۴ پرواز اربعین انجام شده است و تا پایان عملیات عتبات تا ۲۲۰ هزار زائر احتمالا از طریق ترمینال سلام به کربلا اعزام می‌شوند . مجوز پروازها ۲ بخش است ؛ قسمت نخست از سوی سازمان هواپیمایی صادر می‌شود ، اما روز و ساعت پرواز شرکت هواپیمایی از سوی واحد برنامه ...

|

نظرات کاربران