در حال بارگذاری ...

کمبود ۵۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای حمل و نقل زائران اربعین

به گزارش پرتال حمل و نقل ، داریوش امانی رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در نشست خبری سفرهای اربعین به بیان اقدامات آن سازمان برای سفرهای جاده‌ای اربعین پرداخت .

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد : بالاترین میزان اعتبار در سال گذشته برای زمینه‌سازی سفرهای اربعین به سازمان راهداری اختصاص یافت . در سال گذشته ۱۸۰۰ میلیاردتومان و امسال تاکنون ۲۸۰۰ میلیاردتومان اعتبار برای سفرهای اربعین به سازمان راهداری تخصیص یافت .
 

 

 

 

 
 
 
 
 
مطالب مرتبط

به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، زمان ثبت نام برای برگزاری بیست و نهمین آزمون متقاضیان شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا اعلام شد .

|

به گزارش پرتال حمل و نقل ، بیش از ۲۰۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از فعالان و تسهیل‌گران برگزاری باشکوه مراسم پیاده‌روی ...

|

به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای با صدور پیامی از تلاش‌های خالصانه و شبانه روزی تمامی فعالان ...

|

هدف از استقرار گشت های راهداری در محورهای منتهی به مرزهای اربعینی ، ارتقا ایمنی تردد کاربران جاده ای و تأمین حداکثری رضایت کاربران جاده‌ای است .

|

هم اکنون هزار دستگاه اتوبوس در داخل پایانه برکت مهران دپو شده است و به همین تعداد اتوبوس در حال برگشت به پایانه هستند . هیچ گونه مشکل خاصی جهت جابجایی زوار در مرز مهران وجود ندارد و عوامل مجموعه راهداری تا بازگشت آخرین زوار آماده خدمت رسانی هستند .

|

نظرات کاربران