در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی پروژه روکش آسفالت جاده نطنز - کاشان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کاشان گفت : پروژه روکش آسفالت جاده نطنز _ کاشان ، از محل مصوبات سفر استاندار آغاز شد .

  علی اکبر آقایی اظهار کرد : پروژه روکش آسفالت جاده نطنز _ کاشان حدفاصل شهرک صنعتی امیرکبیر تا میدان امام علی به طول ۶ کیلومتر ، عرض ۷.۳۰متر آغاز شد .

  آقایی با اشاره به ترافیک بالای روزانه صنایع و فرودگاه در این محور خاطرنشان کرد : بهسازی و آسفالت محدوده میدان امام علی تا شهرک صنعتی جز اولویت‌های اصلی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کاشان بوده ، از همین رو عملیات آسفالت و بهسازی این مقطع از محور در سفر اخیر استاندار اصفهان مصوب گردید .

  وی عنوان کرد : پروژه ایمن سازی این محور در قالب اجرای روکش آسفالت ، تامین و نصب حفاظ بتنی میانی (نیوجرسی بتنی مفصلی ۴ متری) و اجرای شبکه روشنایی با مشارکت شهرک صنعتی امیرکبیر ، شرکت توزیع برق استان و مدیریت فرودگاه کاشان در حال انجام است .

   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از آغاز عملیات اجرایی بهسازی و لکه گیری روکش ...

  |

  این پروژه حدفاصل آزادراه نطنز - کاشان به ورودی شهر کاشان ابتدای محور کاشان - بادرود طی مدت سه ماه اجرا شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از آغاز عملیات اجرایی بهسازی و لکه گیری هندسی ...

  |

  در طول اجرای عملیات روکش آسفالت محور مذکور به طور متوسط ۱۴ دستگاه ماشین‌آلات از قبیل یک دستگاه فینیشر ، ۳ دستگاه غلطک و ۱۰ دستگاه کامیون جهت تهیه و حمل مصالح و آسفالت بکارگیری شده است .

  |

  افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی دشت آروند با سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد تومان و تسهیلات بانکی ۲.۵ میلیارد تومانی به بهره‌برداری رسید .

  |

  نظرات کاربران