در حال بارگذاری ...
 • کاهش زمان اجرای پروژه‌های راهداری در سراسر استان آذربایجان غربی در اولویت است

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی کاهش زمان اجرای پروژه های عمرانی را اصل مهم این اداره کل در سال جدید دانست .

  پیمان آرامون در مراسم بهره برداری از مسیر گردشگری تالاب گلمرز ارومیه گفت : در سال جدید تلاش داریم کلیه پروژه ها را در کمترین زمان ممکن انجام دهیم تا کیفیت را به زندگی و سفر های مردم تزریق کنیم .

  وی افزود : پروژه مسیر گردشگری تالاب گلمرز یکی از پروژه هایی بود که از در جریان سفرهای استاندار آذربایجان غربی در راستای آسایش مردم به تصویب رسید  که کلیه عملیات عمرانی آن در عرض ۲۰ روز انجام شد و هم اکنون مورد بهره برداری قرار گرفت .

  آرامون خاطرنشان کرد : در سال های قبل بسیاری از پروژه های راهداری به حالت نیمه تمام مانده بود که امسال به نوبت در اولویت قرار می گیرند و در راستای خدمات رسانی به روستاهای استان سال گذشته ۱۵۳ کیلومتر از این محورها آسفالت یا روکش شد .

  این مقام مسئول در پایان گفت : در صورت اعلام نیاز مسئولین میراث فرهنگی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی آمادگی دارد تا به مسأله آسفالت در کلیه مسیر های گردشگری استان ورود و طرح های پیشنهادی را مطالعه و به اجرا برساند .
  مطالب مرتبط

  روزانه به طور متوسط بیش از ۵۴۰ دستگاه کامیون از پایانه های مرزی شمال سیستان و بلوچستان تردد می‌کنند .

  |

  طرح مذکور در قالب گشت های مشترک به اتفاق پلیس راه استان و انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل کالا ، در کلیه محورها به خصوص در مبادی بارگیری (معادن) انجام شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیله سوار گفت : ۶۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان در ۶ ماهه گذشته ...

  |

  تردد ورودی به استان ، ۱ میلیون و ۹۴۷ هزار تردد با افزایش ۹ درصدی و تردد خروجی ۲ میلیون با افزایش ۱۵ درصدی است .

  |

  تعمیر ۳۸ عدد علائم ایمنی آسیب دیده ، نصب۷۰ تابلو علائم ، ۲۰ مورد اخطار به متجاوزان به حریم راه، نصب۲۲۸ سرعتکاه ، ایمن سازی نقاط حادثه خیز دو مورد ، نصب ۱۳۰ صفحه گاردریل و نصب ۲۵۰ عدد بازتاب چشم گربه ای نیز در این مدت انجام شده است‌ .

  |

  نظرات کاربران