در حال بارگذاری ...
 • اعزام نخستین گروه زائران حج تمتع ۱۴۰۲ از فرودگاه شهدای زنجان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نخستین گروه زائران حج تمتع ۱۴۰۲ استان زنجان بامداد روز نهم خرداد با بدرقه مسئولان استانی و فرودگاهی ، زنجان را به مقصد سرزمین وحی ترک کردند .

  محمد قاسمی در مراسم اعزام نخستین گروه زائران حج تمتع ۱۴۰۲ اظهار کرد : از فرودگاه‌ زنجان یک هزار و ۳۸۰ زائر بیت اله الحرام ، تا ۱۱ خرداد ، با ۱۲ پرواز به سرزمین وحی اعزام خواهند شد .

  وی ادامه داد : اولین پرواز حج تمتع استان زنجان با تعداد ۲۳۰ زائر در ساعت یک و هفت دقیقه بامداد فرودگاه شهدای زنجان را به مقصد مدینه ترک کرد .

  مدیر فرودگاه زنجام گفت : زائران و مستقبلین برای کسب اطلاع  از زمان و چگونگی انجام پروازها به پرتال فرودگاه شهدای زنجان به نشانی ZANJAN.AIRPORT.IR  مراجعه و در بخش ویژه حج، اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنند .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : با بازگشت حجاج گرگانی به میهن اسلامی، پرونده عملیات حج تمتع سال 1402 ...

  |

  تمامی نهادها و سازمان های شرکت کننده در عملیات بازگشت حجاج آمادگی لازم جهت هرچه بهتر خدمت را دارند و تمامی تدابیر لازم اندیشیده شده است .

  |

  عملیات بازگشت حج تمتع ۱۴۰۲ تا دوم مرداد ماه ادامه دارد و فرودگاه گرگان در ۲۳:۵۰ و فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) در ساعت ۲:۰۵ بامداد به عنوان آخرین فرودگاه هایی هستند که پذیرای زائران خانه خدا خواهند بود .

  |

  اعزام زائران تا اول تیر ماه ادامه دارد و فرودگاه های همدان ، گرگان و امام خمینی(ره) به عنوان آخرین فرودگاه های اعزام کننده زائر به سرزمین وحی معرفی شده اند .

  |

  ۱۵ کاروان در خراسان جنوبی مجوز ثبت نام برای اعزام زائران حج تمتع دارند که از این تعداد ۲ کاروان برای خواهران و برادران اهل سنت و بقیه برای زائران شیعه است .

  |

  نظرات کاربران