در حال بارگذاری ...
 • بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح سه‌راهی محمدیار تا پایان خرداد ماه

  بهره‌برداری از این طرح در کاهش بروز تصادفات و تلفات جاده‌ای نقش موثر و ویژه دارد . روند اجرای تقاطع غیرهمسطح سه‌راهی محمدیار بهدبیش از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده در حال انجام است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای عملیات قیرپاشی و آسفالت در این محور ، گفت : روند اجرایی تقاطع غیرهمسطح سه‌راهی محمدیار بیش از ۹۲ درصد پیشرفت اجرایی دارد و تا پایان خرداد بهره‌برداری از این طرح صورت می‌گیرد .

  سید محسن حمزه‌لو در بازدید معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی و اعضای ستاد اربعین استان ، از تقاطع غیرهمسطح سه‌راهی محمدیار ، بیان کرد : روند اجرای طرح تقاطع سه راهی محمدیار با جدیت دنبال می‌شود تا تردد در این محور به سهولت صورت گیرد .

  وی افزود : سه‌راهی محمدیار از محورهای پرتردد و حادثه خیز بوده ودر همین راستا بهره‌برداری از تقاطع سه راهی محمدیار با جدیت دنبال می‌شود . تقاطع غیرهمسطح سه‌راهی محمدیار معظل ترافیکی در کریدور بزرگراهی غرب کشور را رفع می‌کند و زمینه ارتباط نقده به بناب را تسهیل می‌کند .

  حمزه‌لو افزود : بهره‌برداری از این طرح در کاهش بروز تصادفات و تلفات جاده‌ای نقش موثر و ویژه دارد . روند اجرای تقاطع غیرهمسطح سه‌راهی محمدیار بهدبیش از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده در حال انجام است .
  مطالب مرتبط

  بهره‌برداری از این طرح در کاهش بروز تصادفات و تلفات جاده‌ای و رونق تردد زائرین اربعین نقش موثر و ویژه دارد . برای روند اجرای تقاطع غیرهمسطح سه‌راهی محمدیار بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده و این طرح در مراحل پایانی است .

  |

  مسیر سه‌راهی محمدیار جزو محورهای پرتلفات در جنوب استان است و در همین راستا و برای سهولت تردد بهره برداری از تقاطع سه راهی محمدیار با جدیت دنبال می‌شود .

  |

  محور دارلک - مهاباد جزیی از کریدور بزرگراهی غرب کشور بوده و زمینه توسعه منطقه را رقم می‌زند .

  |

  در سال جاری ۲۰۴ کیلومتر پروژه راهسازی در قالب طرح‌های بزرگراهی در استان افتتاح شده است که ۵۶ کیلومتر آن در سفر معاون رییس جمهور و ۱۴۸ کیلومتر آن ۲ ماه قبل در سفر وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسیده است .

  |

  راه محور توسعه بوده و در همین راستا طی امسال ۲۰۴ کیلومتر راه و بزرگراه در آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده و عملیات ساخت ۴۶۲ کیلومتر راه و بزرگراه در دست انجام است .

  |

  نظرات کاربران