در حال بارگذاری ...
 • جابجایی بیش از ۴۸۴ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای سیستان و بلوچستان طی ۲ ماه گذشته

  از این میزان تردد مسافری ۲۵۹ هزار و ۸۴۴ مسافر به مقصد درون استانی و ۲۲۴ هزار و ۸۸۰ مسافر به مقصد برون استانی جابجا شده اند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از جابجایی ۴۸۴ هزار و ۷۲۴ نفر مسافر با ۳۹ هزار و ۷۲۲ سفر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای استان طی ۲ ماهه نخست سالجاری خبر داد که این میزان حاکی از افزایش ۷ درصدی مسافر نسبت به مدت مشابه سال گذشته است .

  تیمور باقری اظهار کرد : از این میزان تردد مسافری ۲۵۹ هزار و ۸۴۴ مسافر به مقصد درون استانی و ۲۲۴ هزار و  ۸۸۰ مسافر به مقصد برون استانی جابجا شده اند .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان تصریح کرد : در حال حاضر ۶۴ شرکت مسافری در حال خدمات رسانی به مردم و مسافرین در حوزه شمال استان هستند .

  باقری در پایان یادآور شد : مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود .
  مطالب مرتبط

  میانگین عمر ناوگان باری استان ۱۷.۵۶ سال است که در مقایسه با متوسط کشوری ۱۹.۸۶ سال دو سال جوانتر است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از جابه‌جایی یک میلیون و ۱۱۷ هزار مسافر از مبدأ استان در ۴ ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از اجرای طرح کنترل و نظارت بر یک هزار و ۵۱۲ دستگاه ناوگان حمل و نقل ...

  |

  نتیجه رویکرد استفاده از سامانه‌های هوشمند ، افزایش جابجایی و بهره‌وری ، ارتقا ایمنی ، امنیت ، روان سازی ترافیک ، بهبود عملکرد و اصلاح روش‌ها، مدیریت مؤثر و توسعه پایدار حمل و نقل جاده‌ای است .

  |

  پرتردد ترین محورهای حوزه شمال استان طی این مدت زاهدان _ خاش ، خاش - زاهدان و زاهدان - سه راهی دشتک بوده است .

  |

  نظرات کاربران