در حال بارگذاری ...
 • افزایش پروازها در مسیر کرمانشاه - مشهد و بالعکس از ۱۲ خردادماه

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه کرمانشاه با اشاره به آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی "سپهران" در فرودگاه ، گفت : این شرکت با ۶ پرواز برنامه‌ای هفتگی در این فرودگاه فعالیت خواهد داشت و از ۱۲ خرداد پروازهای این شرکت در کرمانشاه و در مسیر مشهد و بالعکس برقرار خواهد شد.

  مجتبی بیاتی با اشاره به آغاز فعالیت شرکت هواپیمایی "سپهران" در فرودگاه کرمانشاه ، گفت : این شرکت با ۶ پرواز برنامه‌ای هفتگی در فرودگاه کرمانشاه فعالیت خواهد داشت . پروازهای این شرکت هواپیمایی از ۱۲ خرداد در کرمانشاه و در مسیر مشهد و بالعکس برقرار خواهد شد .

  به گفته مدیرکل فرودگاه کرمانشاه ، پروازهای این شرکت در روزهای دوشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته انجام خواهد شد .

  وی ابراز امیدواری کرد : با بهسازی باند فرودگاه کرمانشاه، شاهد افزایش بیش از پیش پروازهای این فرودگاه باشیم .

  در حال حاضر هر هفته از فرودگاه کرمانشاه به مقاصد تهران، مشهد و عسلویه حدود ۲۰ پرواز انجام می‌شود .

  بیاتی در انتها اظهار داشت : که این پروازها روزهای دوشنبه ؛پنجشنبه و جمعه هر هفته انجام خواهد شد .

   




  مطالب مرتبط

  فرودگاه بندرعباس از معدود فرودگاه های دارای گواهینامه فرودگاهی است .

  |

  این فرودگاه ۵۰ پرواز هفتگی دارد و ظرفیت پذیرش هواپیماهای ۷۳۷ ، MP ، فوکر و... را دارد ؛ چرا که طول باند آن ۳ هزار و ۹۱۴ متر است که برای پرواز هواپیماهای سنگین نیز مناسب است .

  |

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به‌عنوان یکی از پیشروان وزارت راه و شهرسازی در یک سال اخیر با انجام پروژه‌های فرودگاهی سنگین ، همواره سعی بر ارائه خدمات مطلوب به مردم داشته است . در همین راستا می توان به پروژه‌های بهسازی باند در برخی فرودگاه‌های کشور اشاره کرد که از ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از پروژه های دو فرودگاه ایلام و کرمانشاه ...

  |

  با پیگیری های جدی و مداومی که صورت گرفت خوشبختانه عملیات اجرایی نوسازی باند اصلی فرودگاه آغاز شد و طبق برنامه تا قبل از آبان ماه به پایان می‌رسد . در این‌ مدت پروازهای کرمانشاه از طریق باند دوم فرودگاه در فاصله زمانی از صبح تا غروب انجام می‌شود .

  |

  نظرات کاربران