در حال بارگذاری ...
 • بررسی طرح‌های مطالعاتی حوزه راهداری در سیزدهمین جلسه کمیته علمی سازمان راهداری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طرح‌های مطالعاتی با موضوع اربعین حسینی ، حمل و نقل کالا و مسافر و مدیریت راه‌ها در سیزدهمین کمیته علمی پروژه‌های مطالعاتی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بررسی شد .

  ذاکری رئیس مرکز توسعه آموزش ، مطالعات و نوآوری این سازمان با اعلام این مطلب گفت : در این نشست طرح‌ جامع پایانه برکت در اربعین حسینی به پیشنهاد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام ، تدوین سند راهبردی ، معماری و نیازمندی‌های حوزه حمل و نقل ، طرح مطالعاتی مرکز مدیریت راه‌ها و پیشنهادات ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان‌های خراسان رضوی و خراسان جنوبی بررسی شد .

  وی اظهار داشت : این جلسه با حضور اعضای کمیته علمی ، مدیران کل ، معاونین و کارشناسان دفاتر و ادارات کل ارائه دهنده طرح های مطالعاتی برگزار شد و هر یک از متولیان به ارائه طرح‌های مورد نظر پرداخته و ضمن ارزیابی طرح‌ها از سوی اعضای تخصصی کمیته و پرسش و پاسخ در این خصوص ، تصمیمات لازم در رابطه با هر یک از پیشنهادات اخذ شد .

  ذاکری افزود : طرح‌های مورد بررسی در جلسه مذکور شامل انجام مطالعات مربوط به طرح جامع جابجایی مسافران اربعین در پایانه برکت ، تدوین سند راهبردی و نیازمندی های معماری حوزه حمل و نقل ، طراحی اپلیکیشن جامع مرکز مدیریت راه های کشور و برداشت خرابی های سطح راه استفاده از سامانه پهپادی بوده است .
  مطالب مرتبط

  با توجه به این‌که وزارت راه و شهرسازی ، حمل و نقل برون شهری و بین‌المللی را بر عهده دارد ، توجه به برنامه‌ها و ابزارهایی که مسیر فناوری و هوشمندسازی را تسریع و تسهیل کنند در دستور کار این وزارتخانه قرار دارند .

  |

  مدیریت شبکه زیرساخت راه‌های فنی کشور مستلزم پیاده‌سازی و بکارگیری روش‌های مناسب ارزیابی و بازرسی به منظور برنامه‌ریزی و تخصیص هدفمند منابع مالی و افزایش سطح خدمت‌دهی است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، سرپرست اداره نگهداری ابنیه فنی راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اصفهان از احداث زیرگذر شهرک ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای با صدور پیامی از تلاش‌های خالصانه و شبانه روزی تمامی فعالان ...

  |

  امسال تلاش بسیار زیادی از سوی وزارت راه و شهرسازی برای حمل‌ و نقل زائران انجام شده است و در این راستا برای موج برگشت از تمامی توان و ظرفیت‌ها و امکانات موجود را خود استفاده خواهیم کرد .

  |

  نظرات کاربران