در حال بارگذاری ...
 • بندر خرمشهر آماده استقبال از تمام فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران است

  هدف اصلی ما توسعه ، رونق و جهش بندر خرمشهر است که قطعا فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران در این امر نقش مهمی را دارند و امیدواریم با رفع موانع و همت بلند بالا ، باعث متنفع شدن بندر و شهرستان و منطقه شویم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : انتظار ما از تمامی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران این است که از تمام ظرفیت‌های کم‌نظیر بندر خرمشهر بهره ببرند و در برابر موانع و مشکلات احتمالی دلسرد نشوند .

  علی عسکری در نشست با سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی ، با تاکید بر اینکه خدمت در خرمشهر توفیق بزرگ از خدای متعال و مایه مباهات است ، اظهار داشت : هدف از نشست مشترک با فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران در حوزه بندری ، بررسی موانع و مشکلات و تلاش برای حل و رفع آنها است .

  وی عنوان کرد : هدف اصلی ما توسعه ، رونق و جهش بندر خرمشهر است که قطعا فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران در این امر نقش مهمی را دارند و امیدواریم با رفع موانع و همت بلند بالا ، باعث متنفع شدن بندر و شهرستان و منطقه شویم .

  مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر با تاکید بر اینکه ظرفیت اسمی بندر خرمشهر سالانه ۱۱ میلیون تن است ، گفت : متاسفانه از این ظرفیت بی‌نظیر بندر خرمشهر به صورت کامل بهره‌برداری نمی‌شود که ما دنبال این هستیم از تمام پتانسیل و ظرفیت بندر خرمشهر بهره ببریم .

  عسکری خاطرنشان کرد : ما در جلسات متعدد و مکرر آسیب‌شناسی می‌کنیم و طبق اولویت‌بندی ، به دنبال حل و رفع موانع هستیم که برای انجام این کار به صورت راهبردی مصمم هستیم . انتظار ما از تمامی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران این است که از تمام ظرفیت‌های کم‌نظیر بندر خرمشهر بهره ببرند و در برابر موانع و مشکلات احتمالی دلسرد نشوند .

  مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : بندر خرمشهر با مشوق‌ها و ابزارهای خدماتی خود آماده استقبال از تمامی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران است .
  مطالب مرتبط

  تا پایان شهریور ماه سال جاری ، بیش از یک میلیون و ۶۶۰ هزار تن عملیات تخلیه و بارگیری انجام شده در حالی که در مدت مشابه سال گذشته،این میزان کمتر از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تن بوده است .

  |

  یکی از مسائل مهم در برقراری خط دریایی ، وجود شناور و یا کشتی کاملا تجهیز و استاندارد است که بعضا علت عدم نبود تردد دریایی به نبود این عامل ارتباط دارد . اکنون مراحل نهایی برای زمینه‌سازی خط دریایی به بندر بصره از طریق بندر خرمشهر در حال انجام است .

  |

  اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در چهار ماه سال جاری ۹۲ درصد سهم صادراتی و ۷ درصد سهم وارداتی داشته است .

  |

  ما آمادگی داریم که بستر و زمینه را برای ورود تمامی سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی جهت توسعه تجارت و کسب‌وکار فراهم کنیم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بندر خرمشهر با اشاره به دیدار و گفت‌وگو با مدیر عامل شرکت کشتیرانی جنوب خط ایران ، اظهار داشت : در این نشست بر لزوم ...

  |

  نظرات کاربران