در حال بارگذاری ...
 • ️تردد ۲۹ هزار مسافر از پایانه مرزی خسروی طی ۲ ماه نخست سال‌ جاری

  هم اکنون تعداد زائران به صورت روزانه از پایانه مرزی خسروی برای عزیمت به عراق متغیر است و خروج زائران از این گذرگاه بین المللی نیز هم انفرادی و هم به صورت کاروانی انجام می شود .

  ️به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : طی ۲ ماهه سال‌ جاری ۲۹ هزار مسافر از پایانه مرزی خسروی تردد کرده اند .

  فریبرز کرمی گفت : طی فروردین و اردیبهشت ماه سال‌جاری ۲۹ هزار مسافر ایرانی و خارجی از پایانه مرزی خسروی تردد کرده اند . ورودی مسافر ایرانی در فروردین و اردیبهشت ماه سال‌جاری ۸ هزار نفر و ورودی مسافر اتباع خارجی ۶ هزار و ۱۴۸ نفر بوده است .

  کرمی اظهار داشت : خروجی مسافر ایرانی از پایانه مرزی خسروی طی ۲ ماهه سال‌جاری نزدیک به ۱۰ هزار نفر و خروجی مسافر عراقی ۵ هزار نفر بوده است . تردد ورودی و خروجی از پایانه مرزی خسروی در ۲ ماهه گذشته ۲۹ هزار نفر بوده است و ساعات مجاز خروج از پایانه مرزی خسروی به عراق، روزانه از ۷ صبح تا ۱۷ بعدازظهر است و در این ساعات زائران می توانند با داشتن گذرنامه معتبر از مرز به عراق تردد کنند .

  فریبرز کرمی در ادامه افزود : هم اکنون تعداد زائران به صورت روزانه از پایانه مرزی خسروی برای عزیمت به عراق متغیر است و خروج زائران از این گذرگاه بین المللی نیز هم انفرادی و هم به صورت کاروانی انجام می شود .

  وی در پایان درباره تردد زوار در اربعین از پایانه مرزی خسروی گفت : با روحیه‌ای که در مسئولان برای آماده سازی شرایط و زیرساخت‌های لازم برای تردد زائران اربعین حسینی(ع) وجود دارد ، تلاش می‌شود با هماهنگی‌های لازم امسال شاهد تردد بخش زیادی از زائران از پایانه مرزی خسروی باشیم .
  مطالب مرتبط

  زائران می توانند دیدگاه‌ها ، پیشنهادات و یا انتقادات خود را در مورد خدمت و عملکرد بخش راهداری و حمل و نقل عمومی جاده‌ای در سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها مطرح و پیگیری کنند .

  |

  فعالیت های راهداری و حمل و نقل جاده قزوین در حوزه جابه جایی زائران از ایام پیش از اربعین با برگزاری چندین جلسه و دوره های آموزشی و توجیهی ویژه رانندگان ، مدیران فنی و تشکل های صنفی حوزه مسافر انجام شد و طی اجرای طرح نیز با بازدیدهای منظم از پایانه مسافربری ، استقرار ۶ تیم در ...

  |

  در این راستا مذاکراتی جهت تامین ناوگان امن و مورد نیاز و سوخت آنان برای بازگشت به هرمزگان انجام شده است‌ .

  |

  این اکیپ ها با آشکارسازی نقاط حادثه خیز محورهای مواصلاتی آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند ، همچنین سرپرست هایی به منظور گشت زنی در محورهای استان و نظارت بر نحوه خدمات رسانی اکیپ ها تعیین شده است .

  |

  رانندگان واجد شرایط در اسرع وقت به دفتر نمایندگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مستقر در ترمینال غرب مراجعه کنند .

  |

  نظرات کاربران