در حال بارگذاری ...
 • تملک اراضی اطراف فرودگاه یزد بررسی شد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل فرودگاه های استان با نماینده مردم شهرستان‌های یزد ، زارچ ، اشکذر در مجلس شورای اسلامی با موضوع تملک اراضی اطراف فرودگاه یزد و همفکری و بررسی نقطه نظرات در راستای پیشبرد اهداف فرودگاه بین المللی یزد ، دیدار و گفتگو کرد .

  کمال دهقان منشادی موقعیت فرودگاه یزد را بسیار مهم دانست و افزود : فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد دارای ظرفیت هایی است که بلاشک در توسعه همه جانبه استان یزد نقش بسزایی دارد و با حمایت نمایندگان این استان خواهد توانست بخشی از هزینه های توسعه این فرودگاه را با تخصیص اعتبارات ملی و استانی جبران نماید .

  وی ارتقاء سطح خدمات دهی به مسافران را یکی از اولویت های مهم و سیاست های فرودگاه بین المللی یزد دانست و عنوان کرد که این مهم باعث می شود ، مسافران به صورت روان به فرودگاه مراجعه و بدون استرس و نگرانی پروازهای خود را انجام دهند .

  دهقان منشادی با اشاره به انجام پرواز های داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی یزد گفت : برقراری پرواز به سایر مقاصد داخلی و خارجی مشروط به وجود مسافر و درخواست شرکت ها برای برقراری این پروازها است و مشکلی از نظر پشتیبانی فرودگاهی وجود ندارد .

  وی با اشاره به عوامل متعدد تاخیر و ابطال پروازها گفت : در این اتفاق فرودگاه سهمی ندارد و البته این مساله منحصر به استان یزد نیست . مدیرکل فرودگاه های استان در ادامه تصریح کرد : در حوزه پروژه های عمرانی ، طرح توسعه و بهسازی فرودگاه یزد به ویژه ترمینال مسافری ، فضای مفید و قابل استفاده ترمینال با تغییر کاربری قسمت های بدون استفاده افزایش خواهد یافت و فضای وسیع‌تر و چشم انداز بهتر برای مسافرین مهیا خواهد شد .

  وی خاطرنشان کرد : این مدیریت آمادگی دارد با به کارگیری کلیه توان و تجهیزات نسبت به خدمات رسانی مطلوب‌تر انجام وظیفه کند .

  در ادامه صالح جوکار نیز با تاکید بر اینکه فرودگاه یزد اصلا در شأن مردم استان نیست ، گفت : این فرودگاه نیازمند تحول اساسی در زمینه زیرساخت ها است و در استان‌های دیگر چنین مسئله‌ای را به خوبی مشاهده می‌کنیم ، ولی در این سال‌ها شاهد تغییرات در فرودگاه یزد نبودیم که در این زمینه جدیت مدیرکل را می‌طلبد و اگر نیاز به همراهی و همکاری بود ، حتما پشتیبانی خواهیم کرد . شرکت‌های پروازی باید به مردم پاسخگو باشند و دلایل این  تأخیر یا لغو را با حضور در بین مردم بیان کنند .

  او در خصوص تعداد پروازهای فرودگاه یزد ادامه داد : تعداد کم پروازها سبب گلایه مندی مردم شده که در این زمینه نیازمند برنامه ریزی برای رفع آن هستیم .

  نماینده مردم شهرستان های یزد،زارچ و اشکذر در مجلس شورای اسلامی از تلاش های انجام شده در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه فرودگاه از زمان تصدی مدیریت دهقان منشادی و نیز از حمایت های مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در راستای تامین اعتبارات مالی مورد نیاز و توسعه و شکوفایی فرودگاه های استان یزد قدردانی کرد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت هواپیمایی یزد ایر با هدف تأمین رفاه شهروندان در روز ۳۰ شهریورماه ، ۴ پرواز فوق العاده در مسیر تهران - یزد - مشهد و بالعکس ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های یزد از بهره‌برداری سامانه هوشمند ارزیابی کیفیت خدمات فرودگاهی در فرودگاه بین المللی یزد خبر داد ...

  |

  زائران اربعین حسینی می‌توانند بلیت پروازی را با قیمت مصوب سازمان هواپیمایی کشوری از طریق سایت شرکت های هواپیمایی به سهولت دریافت کنند .

  |

  فرودگاه بین المللی یزد با آمادگی کامل به استقبال زائرین اربعین خواهد رفت و تمام امکانات جهت تسهیل در سفر زوار آماده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در بازدید از فرودگاه بین المللی شهید صدوقی ، با تأکید بر تسریع در روند اتمام ...

  |

  نظرات کاربران