در حال بارگذاری ...
 • انتصاب سرپرست معاونت بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) سرپرست معاونت بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب شد .

  طی حکمی از سوی سعید چلندری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) محمدرضا فردی بعنوان سرپرست معاونت بهره برداری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب شد .

  در متن این حکم  آمده است :

  "نظر به مراتب تعهد تخصص و تجارب و توانمندی های ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت بهره برداری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب می‌شوید .

  انتظار می‌رود با اتکال به خداوند متعال و با اهتمام ویژه ، ابتکار کافی و حضور مستمر در حوزه مسئولیتی و استفاده از توانمندی کارشناسان مجرب و تعامل و همکاری با نهادهای نظامی و انتظامی و نظارتی در راستای سیاست‌های ابلاغی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی تمام توان خود را در جهت ارتقای سطح خدمات فرودگاهی از نسل اول به نسل سوم که همان هوشمندسازی تمامی خدمات در شهر فرودگاهی می باشد، با هماهنگی اینجانب صرف نموده و اقدام لازم را به عمل آورید . امید است با استعانت از پیشگاه ایزد منان و بهره‌گیری از پشتوانه تجربی و سوابق مفید، در ظل توجهات حضرت ولی عصر تحت زعامت رهبری حکیمانه امام خامنه ای (دام ظله العالی) در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید."
  مطالب مرتبط

  پروژه های مهمی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در دست اجراست و به زودی اجرای پروژه های مهم دیگری نیز آغاز خواهند شد ؛ برنامه ریزی برای تسریع در روند اجرای این پروژه ها یکی از مهمترین وظایف محوله به معاون جدید توسعه زیرساخت شهر فرودگاهی است‌ .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سعید چلندری مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در نشست خبری سفرهای اربعین که با حضور اصحاب رسانه در محل وزارت راه و شهرسازی ...

  |

  چند نفر از مسافران پرواز استانبول - تهران هواپیمایی آتا که از شب گذشته در فرودگاه استانبول سرگردان بودند ، پس از رسیدن به فرودگاه امام خمینی (ره) با کمک اورژانس فرودگاهی بهبود یافتند و توانستند از هواپیما خارج شوند .

  |

         

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ عملیات وارسی پروازی سامانه فرود دقیق باند ۲۹ راست فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام شد .

  |

  نظرات کاربران