در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اعزام زائران حج تمتع به سرزمین وحی از فرودگاه اصفهان

  عملیات اعزام حجاج از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۸ خرداد ماه لغایت ۲۲ خرداد ماه در دو نوبت انجام خواهد شد که زائرین عزیز به ترتیب از ۸ خرداد لغایت ۱۴ خرداد ماه به مقصد مدینه و از ۱۷ خرداد لغایت ۲۲ خرداد ماه به مقصد جده اعزام خواهند شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل فرودگاه های استان اصفهان از شروع عملیات اعزام زائرین حج تمتع سال ۱۴۰۲ از فرودگاه شهید بهشتی خبر داد و گفت : نخستین گروه از زائران استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری روز هشتم خرداد ماه در ساعت ۵:۵۰ بامداد فرودگاه اصفهان را به مقصد مدینه ترک کردند .

  وی با بیان اینکه تعداد ۷۸۰۰ زائر در این ایام از فرودگاه اصفهان به بیت الله الحرام مشرف خواهند شد ، اظهار کرد : تعداد ۷۳۹۰ زائر از اصفهان در قالب ۵۱ کاروان و همچنین تعداد ۴۱۰ زائر از استان چهار محال و بختیاری و شهر کاشان در قالب ۴ کاروان از این فرودگاه به سرزمین وحی اعزام خواهند شد .

  ابوذر ضیایی افزود : عملیات اعزام حجاج از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۸ خرداد ماه لغایت ۲۲ خرداد ماه در دو نوبت انجام خواهد شد که زائرین عزیز به ترتیب از ۸ خرداد لغایت ۱۴ خرداد ماه به مقصد مدینه و از ۱۷ خرداد لغایت ۲۲ خرداد ماه به مقصد جده اعزام خواهند شد .

  مدیر کل فرودگاههای استان در پایان خاطرنشان کرد : کلیه تمهیدات لازم از سوی اداره کل فرودگاه های استان اصفهان و سایر سازمان ها و نهادهای خدمت رسان در سطح فرودگاه شهید بهشتی جهت پذیرش و اعزام مطلوب زائرین خانه خدا پیش بینی شده و از زائرین محترم تقاضا می شود با عنایت به تراکم و ازدحام جمعیت کاروان ها و در جهت تسهیل در امر خدمت رسانی ، حتی المقدور به صورت گروهی و حداقل سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور بهم رسانند و از همراه داشتن مشایعت کنندگان خودداری بعمل آورند .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه های اصفهان از پایان عملیات بازگشت حجاج به این استان خبر داد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان از اجرای پروژه تجهیز آنتن رادار فرودگاه شهید بهشتی به پوشش حفاظتی خبر داد .

  |

  با توجه به اینکه امسال فروش بلیط در ایام اربعین صرفاً از طریق دفاتر خدمات مسافری و آژانس های هواپیمایی صورت می گیرد ، هیچ گونه بلیطی به مقصد عتبات در فرودگاه عرضه نخواهد شد .

  |

  مهم ترین نقطه قوت فرودگاه اصفهان در خرداد ماه ، عدم اختلاف محسوس شاخص رضایت در میان بخش های مختلف فرودگاه بود به گونه ای که شاخص رضایت خدمات مختلف ارائه شده در فرودگاه ، در همه موارد متوسط رو به بالا ثبت شد که این امر ، موفقیت ارزشمندی محسوب می شود .

  |

  پروازهای بازگشت زائران سرزمین وحی به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از تاریخ ۱۳ تیرماه آغاز و در مدت ۱۲ روز حجاج استانهای اصفهان و چهارمحال و بختیاری با ۳۳ پرواز به فرودگاه اصفهان باز خواهند گشت .

  |

  نظرات کاربران