در حال بارگذاری ...
 • صدور مجوز مرز هوایی فرودگاه رامسر

  فرودگاه شهدای رامسر پس از فرودگاه ساری مرکز استان مازندران دومین فرودگاهی است که مرز هوایی دریافت کرده است که با این مجوز امکان ورود و خروج اتباع ایرانی و خارجی را به کشور مهیا می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی گفت : فرودگاه رامسر با تکمیل زیرساخت های مناسب و خدمات به پروازهای خارجی در بخش مسافری و حمل کالا مجوز مرز هوایی را با مصوبه هیات وزیران کسب کرد .

  مهرداد بذرپاش در بدو ورود به فرودگاه رامسر اظهار کرد : مصوبه هیات وزیران در خصوص صدور مجوز مرز هوایی برای فرودگاه شهدای رامسر صادر شده است . بر اساس این مصوبه فرودگاه شهدای رامسر قادر خواهد بود با توجه به فراهم بودن زیرساخت های مناسب و تسهیلاتی که به زودی در بخش های گمرگ و قرنطینه و دیگر موارد مربوط به پروازهای خارجی در بخش مسافری و حمل کالا فراهم می شود ، سرویس فرودگاهی ارائه کند .

  وزیر راه و شهرسازی یادآور شد : فرودگاه شهدای رامسر پس از فرودگاه ساری مرکز استان مازندران دومین فرودگاهی است که مرز هوایی دریافت کرده است که با این مجوز امکان ورود و خروج اتباع ایرانی و خارجی را به کشور مهیا می کند . با بهره برداری از باند بتنی فرودگاه رامسر امکان نشست و برخاست هواپیماهای متوسط پیکر از جمله ایرباس ۳۲۰ فراهم شده است .

  تخصیص اعتبار برای تسریع در برقراری پروازهای خارجی فرودگاه رامسر

  همزمان با حضور وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه شهدای رامسر و اعلام رسمی کسب مجوز مرز هوایی ، حمیدرضا سیدی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با همراهی سعداله وطن خواه مدیرکل فرودگاه های مازندران از این فرودگاه بازدید کرد و از سوی ارشاد حاتمی رئیس فرودگاه شهدای رامسر در جریان آخرین اقدامات انجام شده در این فرودگاه قرار گرفت .

  مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در این بازدید، به منظور تسریع در برقراری پروازهای خارجی فرودگاه شهدای رامسر با تخصیص اعتبارات مورد نیاز موافقت کرد .
  مطالب مرتبط

  سران منطقه منتظر تکمیل کریدورهای ریلی ایران هستند و عزم مجلس نیز برای حمایت و تقویت این پروژه‌ها جزم است . توافق‌ها و پروژه‌های مختلفی که با کشورهای مختلف انجام می‌شود پیرو همین موضوع است . کشور ما با عنایات حضرت حق و استعداد و ظرفیت های فراوان ، فرصت فراوانی برای شکوفایی ...

  |

  با توجه به اقلیم و شرایط جغرافیایی شمال کشور چشم اندازهای متنوع طبیعی و گردشگری و نیز ارتباط با همسایگان حوزه دریای خزر ، نقش فرودگاه نقشی اساسی و تاثیرگذار در راستای توسعه صنعت گردشگری و مبادلات استانی محسوب می شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در مرکز مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی حضور یافت و از نزدیک در جریان روند مدیریت عملیات ...

  |

  ضرورت دارد کمیته ویژه ای برای ترخیص بار سریع در فرودگاه‌ها برپا شود . نصب ایربریج و حذف اتوبوس در فرودگاه‌ها از مهم‌ترین اولویت‌های امسال است .

  |

  برخلاف عملیات حج و اربعین ، تمامی فرودگاه ها در سفرهای نوروزی درگیر کار هستند و اینکه مردم از مسافرت هوایی در نوروز ۱۴۰۲ احساس خوبی داشته باشند ، دغدغه وزارت راه و شهرسازی است .

  |

  نظرات کاربران