در حال بارگذاری ...
 • صدور مجوز مرز هوایی فرودگاه رامسر

  فرودگاه شهدای رامسر پس از فرودگاه ساری مرکز استان مازندران دومین فرودگاهی است که مرز هوایی دریافت کرده است که با این مجوز امکان ورود و خروج اتباع ایرانی و خارجی را به کشور مهیا می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی گفت : فرودگاه رامسر با تکمیل زیرساخت های مناسب و خدمات به پروازهای خارجی در بخش مسافری و حمل کالا مجوز مرز هوایی را با مصوبه هیات وزیران کسب کرد .

  مهرداد بذرپاش در بدو ورود به فرودگاه رامسر اظهار کرد : مصوبه هیات وزیران در خصوص صدور مجوز مرز هوایی برای فرودگاه شهدای رامسر صادر شده است . بر اساس این مصوبه فرودگاه شهدای رامسر قادر خواهد بود با توجه به فراهم بودن زیرساخت های مناسب و تسهیلاتی که به زودی در بخش های گمرگ و قرنطینه و دیگر موارد مربوط به پروازهای خارجی در بخش مسافری و حمل کالا فراهم می شود ، سرویس فرودگاهی ارائه کند .

  وزیر راه و شهرسازی یادآور شد : فرودگاه شهدای رامسر پس از فرودگاه ساری مرکز استان مازندران دومین فرودگاهی است که مرز هوایی دریافت کرده است که با این مجوز امکان ورود و خروج اتباع ایرانی و خارجی را به کشور مهیا می کند . با بهره برداری از باند بتنی فرودگاه رامسر امکان نشست و برخاست هواپیماهای متوسط پیکر از جمله ایرباس ۳۲۰ فراهم شده است .

  تخصیص اعتبار برای تسریع در برقراری پروازهای خارجی فرودگاه رامسر

  همزمان با حضور وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه شهدای رامسر و اعلام رسمی کسب مجوز مرز هوایی ، حمیدرضا سیدی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با همراهی سعداله وطن خواه مدیرکل فرودگاه های مازندران از این فرودگاه بازدید کرد و از سوی ارشاد حاتمی رئیس فرودگاه شهدای رامسر در جریان آخرین اقدامات انجام شده در این فرودگاه قرار گرفت .

  مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در این بازدید، به منظور تسریع در برقراری پروازهای خارجی فرودگاه شهدای رامسر با تخصیص اعتبارات مورد نیاز موافقت کرد .
  مطالب مرتبط

  شرکت فرودگاه‌ها شرکتی مهم و حیاتی برای کشور است و با توجه به گستره خدماتی می‌تواند درآمد عملیاتی بسیار بیشتری داشته باشد .

  |

  خداوند بزرگ را سپاسگزاریم که با الطاف ائمه معصومین(علیهم السلام) و همت همه دست‌اندرکاران حج تمتع سال ۱۴۰۲ ، شاهد اجرای موفق و مناسب این حرکت عظیم بودیم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در نشست وزیر راه و شهرسازی با استاندار و مجمع نمایندگان استان گلستان برای تسریع در تکمیل ۹ پروژه ریلی ، جاده‌ای و بندری ...

  |

  بیشترین استعداد گردشگری مازندران در رامسر قرار دارد و در همین راستا تلاش می کنیم تا پایان سال شاهد برقراری یک پرواز خارجی دیگر نیز در این فرودگاه باشیم .

  |

  سران منطقه منتظر تکمیل کریدورهای ریلی ایران هستند و عزم مجلس نیز برای حمایت و تقویت این پروژه‌ها جزم است . توافق‌ها و پروژه‌های مختلفی که با کشورهای مختلف انجام می‌شود پیرو همین موضوع است . کشور ما با عنایات حضرت حق و استعداد و ظرفیت های فراوان ، فرصت فراوانی برای شکوفایی ...

  |

  نظرات کاربران