در حال بارگذاری ...
 • فرودگاه گناباد محور توسعه شرق کشور خواهد شد

  این فرودگاه شاید احداثش از لحاظ اقتصادی با صرفه نباشد ولی محور توسعه شرق کشور خواهد شد و برای عدالت اجتماعی در این زمینه برنامه داریم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در آیین افتتاح فرودگاه شهدای گناباد ، گفت : احداث این فرودگاه شاید از لحاظ اقتصادی به صرفه نباشد ولی محور توسعه شرق کشور خواهد شد و برای عدالت اجتماعی در این زمینه برنامه داریم .

  حمیدرضا سیدی صبح امروز در مراسم افتتاح فرودگاه گناباد که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی ، نمایندگان مردم استان خراسان رضوی برگزار شد، طی سخنانی با بیان اینکه فرودگاه گناباد آرزوی ۳۰ ساله مردم این شهرستان است که در شرق کشور خدمات‌دهی خواهد کرد ، اظهار داشت : این فرودگاه در ۳۸۰ هکتار با طول باند ۲ هزار و ۷۰۰ متر احداث شده از تجهیزات پیشرفته خوبی برخوردار است .

  وی افزود : ساختمان‌های جنبی آماده و خودروهای ایمنی خریداری شده است که هزینه‌های آن با احتساب برآورد روز ۶۷۰ میلیارد تومان بوده ‌و اعتبار لازم برای تکمیل قسمت های دیگر آن نیز تامین شده است . فرودگاه گناباد دو پرواز در هفته به تهران خواهد داشت و ۱۰ شهرستان را پوشش می‌دهد .

  مدیرعامل فرودگاه‌های گفت : این فرودگاه شاید احداثش از لحاظ اقتصادی با صرفه نباشد ولی محور توسعه شرق کشور خواهد شد و برای عدالت اجتماعی در این زمینه برنامه داریم .
  مطالب مرتبط

  با خیلی از فرودگاه هایی که در کشور ساخته می شود موافق نیستم اما ساخت این فرودگاه از دید موضوعات بحران های طبیعی برای کشور مناسب و ضروری بود و بدون شک این فرودگاه به توسعه و پیشرفت این منطقه و شهرستان های اطراف کمک می کند .

  |

  هواپیمای فلایت چک شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران جهت بررسی سیستم های ناوبری فرودگاه‌ شهدای گناباد اولین پرواز خود در این شهر را برقرار و تست های لازم را انجام داد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در اردیبهشت ماه سال‌جاری ، با ثبت شاخص رضایت چشمگیر ۸۱.۸ درصد ، بار دیگر در جایگاه نخست ...

  |

  ۱۳۸۰ زائر خانه خدا در قالب ۹ کاروان و از هرمزگان اعزام می‌شوند که۵ سورتی پرواز از فرودگاه بندرعباس در روزهای ۲۴ و ۲۵ خرداد و ۱ سورتی پرواز از فرودگاه قشم در تاریخ ۲۶خرداد انجام می شود و عملیات برگشت در تاریخ ۲۴ الی۲۵ تیرماه صورت می‌پذیرد .

  |

  سران منطقه منتظر تکمیل کریدورهای ریلی ایران هستند و عزم مجلس نیز برای حمایت و تقویت این پروژه‌ها جزم است . توافق‌ها و پروژه‌های مختلفی که با کشورهای مختلف انجام می‌شود پیرو همین موضوع است . کشور ما با عنایات حضرت حق و استعداد و ظرفیت های فراوان ، فرصت فراوانی برای شکوفایی ...

  |

  نظرات کاربران