در حال بارگذاری ...
 • توسعه کشور با فهم مشترک در حوزه‌های مختلف همراه است

  با خیلی از فرودگاه هایی که در کشور ساخته می شود موافق نیستم اما ساخت این فرودگاه از دید موضوعات بحران های طبیعی برای کشور مناسب و ضروری بود و بدون شک این فرودگاه به توسعه و پیشرفت این منطقه و شهرستان های اطراف کمک می کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رییس مجلس شورای اسلامی گفت : زمانی می توان به پیشرفت و رشد تولید سرعت داد که همه به فهم مشترک در موضوعات به خصوص موضوعات اقتصادی برسیم .

  محمد باقر قالیباف در آیین آغاز به کار فرودگاه گناباد افزود : اگر در اقصی نقاط کشور هر کسی فقط به شهر و مرکز استان خود فکر کند هیچ وقت نمی توان به پیشرفت دست یافت چنان که طرحی نظیر فرودگاه گناباد که باید حداکثر در بازه زمانی سه ساله افتتاح می شد ۳۰ سال زمان برد .

  وی اضافه کرد : با خیلی از فرودگاه هایی که در کشور ساخته می شود موافق نیستم اما ساخت این فرودگاه از دید موضوعات بحران های طبیعی برای کشور مناسب و ضروری بود و بدون شک این فرودگاه به توسعه و پیشرفت این منطقه و شهرستان های اطراف کمک می کند .

  فرودگاه گناباد به عنوان سومین فرودگاه مسافری استان خراسان رضوی تا فرودگاه مشهد ۲۷۰ کیلومتر ، تا فرودگاه سبزوار ۳۰۰ کیلومتر و تا فرودگاه بیرجند ۲۱۸ کیلومتر فاصله دارد .
  مطالب مرتبط

  این فرودگاه شاید احداثش از لحاظ اقتصادی با صرفه نباشد ولی محور توسعه شرق کشور خواهد شد و برای عدالت اجتماعی در این زمینه برنامه داریم .

  |

  هواپیمای فلایت چک شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران جهت بررسی سیستم های ناوبری فرودگاه‌ شهدای گناباد اولین پرواز خود در این شهر را برقرار و تست های لازم را انجام داد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در اردیبهشت ماه سال‌جاری ، با ثبت شاخص رضایت چشمگیر ۸۱.۸ درصد ، بار دیگر در جایگاه نخست ...

  |

  ۱۳۸۰ زائر خانه خدا در قالب ۹ کاروان و از هرمزگان اعزام می‌شوند که۵ سورتی پرواز از فرودگاه بندرعباس در روزهای ۲۴ و ۲۵ خرداد و ۱ سورتی پرواز از فرودگاه قشم در تاریخ ۲۶خرداد انجام می شود و عملیات برگشت در تاریخ ۲۴ الی۲۵ تیرماه صورت می‌پذیرد .

  |

  سران منطقه منتظر تکمیل کریدورهای ریلی ایران هستند و عزم مجلس نیز برای حمایت و تقویت این پروژه‌ها جزم است . توافق‌ها و پروژه‌های مختلفی که با کشورهای مختلف انجام می‌شود پیرو همین موضوع است . کشور ما با عنایات حضرت حق و استعداد و ظرفیت های فراوان ، فرصت فراوانی برای شکوفایی ...

  |

  نظرات کاربران