در حال بارگذاری ...
 • برگزاری رزمایش ترکیبی پدافند غیرعامل بندر نوشهر در بالاترین سطح

  در این رزمایش‌ها وضعیت مدیریت بحران خواهیم داشت تا اگر احیاناً در شرایط واقعی بحران قرار گرفتیم آمادگی‌های لازم را داشته باشیم و هر کسی در قالب تیم ICS وظایف خود را بداند و به نحو مقتضی ، بحران را مدیریت کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر و دریانوردی گفت : رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر در بالاترین سطح برگزار شد .

  عبدالله جعفری در آئین افتتاح رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی که به میزبانی بندر نوشهر برگزار شد ؛ با بیان اینکه طراحی یا مانورهای پدافند غیرعامل در سه سطح ملی ، منطقه‌ای و مستقیم برای هر منطقه است ، اظهار داشت : ۱۱ بندر بین‌المللی در کشور داریم که سه بندر در شمال و ۸ بندر در جنوب کشور واقع شده‌اند که این مانورها و رویکرد مدیریت بحران را امسال تجربه خواهند کرد .

  وی با بیان اینکه رزمایش ملی ترکیبی پدافند غیرعامل با رویکرد زیستی در بندر نوشهر در بالاترین سطح برگزار شد ، ادامه داد : در این رزمایش‌ها وضعیت مدیریت بحران خواهیم داشت تا اگر احیاناً در شرایط واقعی بحران قرار گرفتیم آمادگی‌های لازم را داشته باشیم و هر کسی در قالب تیم ICS وظایف خود را بداند و به نحو مقتضی ، بحران را مدیریت کند .

  به گفته مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر و دریانوردی ، در آینده نزدیک نیز دو رزمایش سراسری در بندر امام خمینی (ره) و شهید رجایی خواهیم داشت و در سطوح منطقه‌ای نیز تا پایان امسال ، رزمایشی در بندر امیرآباد خواهیم داشت .

  وی خاطرنشان کرد : برگزاری این رزمایش‌ها ، ارگان‌ها و نهادها را کنار هم جمع می‌کند تا هماهنگی لازم برای مواقع اضطراری داشته باشند .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (HSE) و پدافند غیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت : دوره آموزشی تخصصی " آشنایی با ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست تخصصی ارزیابی شاخص های HSE و شاخص های ایمنی حریق "بندر نوشهر" با حضور مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر ...

  |

  ایمنی نباید از سطح ارزش به سطح اولویت سقوط کند ، چرا که دیگر فرقی ندارد اولویت چندم شماست ؛ بنابراین ایمنی به عنوان یک ارزش همیشه در اولویت قرار خواهد گرفت .

  |

  مبحث کالاهای خطرناک ، نظافت و تمیزی محیط کار و رعایت بهداشت و اصول محیط زیست در محوطه‌های تحت اختیار از جمله مواردی است که باید در تمامی بنادر توجه و نگاه ویژه ای شود که در مجتمع بندری انزلی این موضوع بسیار خوب ارزیابی شده است .

  |

  مفاهیم و موضوعاتی مانند لزوم و اهمیت HSE در بنادر بر اساس الزامات و قوانین و مقررات ملی و بین المللی ، نقش سیستم مدیریت HSE از دیدگاه اقتصادی در بنادر ، اهمیت سیستم مدیریت HSE از منظر مسئولیت پذیری اجتماعی ، مروری بر الزامات سیستم مدیریت HSE منطبق بر الگوی سازمان بین المللی ...

  |

  نظرات کاربران