در حال بارگذاری ...
 • لزوم تقویت امنیت شبکه ها در سازمان بنادر و دریانوردی

  باید به دنبال اطلاعات علمی در حوزه ملاحظات و الزامات شبکه ها باشیم و به یک نقطه اشتراک برای ارتقا شبکه برسیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد : برخی الزامات سازمان‌بنادر بین المللی است و به همین منظور تقویت ملاحظات شبکه ها وظیفه همه ما در این سازمان است .

  همایش هماهنگی و هم اندیشی در حوزه شبکه های صنعتی در سازمان بنادر و دریانوردی که به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر و با حضور مدیران فاوا ادارات کل بنادر سراسر کشور و نیز نمایندگان سازمان پدافند غیرعامل کشور و مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری برگزار شد .

  سعید خورسندی مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی در این همایش با اشاره به اینکه فناوری اطلاعات به عنوان یک الزام در کسب و کار تبدیل شده است ، اظهار داشت : با توسعه شبکه های فناوری اطلاعات ، نیروی انسانی کمتر مداخله می کند و بنابراین باید خود را در سازمان بنادر و دریانوردی بروزرسانی کنیم .

  مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی با تأکید اینکه البته در سال گذشته توفیقات بسیار خوبی در این حوزه داشتیم ، گفت : باید به دنبال اطلاعات علمی در حوزه ملاحظات و الزامات شبکه ها باشیم و به یک نقطه اشتراک برای ارتقا شبکه برسیم .

  وی پس از تشریح برخی از اقدامات ، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در راستای ارتقاء دانش پرسنل حوزه ICT تاکید کردند . هم افزایی و همدلی بسیار خوبی بین دستگاه ها و سازمان بنادر کشور وجود دارد و مطمئناً روزهای درخشان تر و توسعه یافته تری در حوزه ارتقا و افزایش ضریب پایداری شبکه ها در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی خواهیم بود .
  مطالب مرتبط

  در این رزمایش‌ها وضعیت مدیریت بحران خواهیم داشت تا اگر احیاناً در شرایط واقعی بحران قرار گرفتیم آمادگی‌های لازم را داشته باشیم و هر کسی در قالب تیم ICS وظایف خود را بداند و به نحو مقتضی ، بحران را مدیریت کند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، یک هیأت روسی به منظور بررسی زمینه‌های همکاری و سرمایه‌گذاری در بنادر مازندران ، روز دوشنبه از بخش های مختلف منطقه ویژه ...

  |

  با توجه به شرایط کنونی بندر نوشهر ، باید با بسیج همه امکانات برای رفع مشکل لایروبی حوضچه و کانال دسترسی اقدام فوری صورت گیرد تا روند تردد آسان و ایمن کشتی ها با سهولت بیشتری انجام شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست تخصصی ارزیابی شاخص های HSE و شاخص های ایمنی حریق "بندر نوشهر" با حضور مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر ...

  |

  روز ۶ فروردین ماه پرترددترین روز از آغاز طرح ایمنی تردد های دریایی نوروز ۱۴۰۲ بوده که خوشبختانه با رعایت نکات ایمنی از سوی ایستگاه های تفریحات دریایی و مسافران گرامی و همچنین با پایش روزانه موارد ایمنی از سوی بازرسان اعزامی اداره کل ، تاکنون هیچ گونه حادثه دریایی رخ نداده است ...

  |

  نظرات کاربران