در حال بارگذاری ...
 • تخلیه و بارگیری ۳۳ میلیون تن کالا در بنادر کشور تا پایان اردیبهشت ماه

  تخلیه و بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز طی ۲ ماهه سال جاری ، معادل ۳۰۱ هزار و ۳۰۲ TEU بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان اردیبهشت سال جاری ، معادل ۳۳ میلیون و ۱۸۲ هزار و ۳۴۶ تن بود .

  میزان تخلیه کالاهای نفتی تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲ در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی معادل ۴ میلیون و ۱۶ هزار و ۶۲۳ تن، میزان تخلیه کالاهای غیرنفتی ۶ میلیون و ۷۴۶ هزار و ۲۲۵ تن و مجموع تخلیه کالاهای نفتی و غیرنفتی معادل ۱۰ میلیون و ۷۶۲ هزار و ۸۴۸ تن بود .

  بارگیری کالاها

  همچنین میزان بارگیری کالاهای نفتی در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی طی ۲ ماهه نخست سال جاری معادل ۱۱ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۷۸۶ تن ، میزان بارگیری کالاهای غیرنفتی ۱۰ میلیون و ۹۵۹ هزار و ۷۱۲ تن و مجموع بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی معادل ۲۲ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۴۹۸ تن بوده است .

  تخلیه‌ و بارگیری کالا

  جمع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲ ، معادل ۱۵ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۴۰۹ تن و جمع تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۱۷ میلیون و ۷۰۵ هزار و ۹۳۷ تن بوده ؛ همچنین مجموع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی در مدت مذکور معادل ۳۳ میلیون و ۱۸۲ هزار و ۳۴۶ تن بوده است .

  عملیات کانتینری

  گفتنی است تخلیه و بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز طی ۲ ماهه سال جاری ، معادل ۳۰۱ هزار و ۳۰۲ TEU بوده است .
  مطالب مرتبط

  تخلیه‌و‌بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز تا پایان آذر ماه سال ۱۴۰۲ ، معادل ۱ میلیون و ۹۱۷ هزار و ۳۵۴ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری طی مدت مشابه سال گذشته ، رشد ۴.۳ درصدی را نشان می‌دهد .

  |

  تخلیه‌و‌بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز تا پایان هفت ماهه نخست جاری، معادل ۱ میلیون و ۵۸۷ هزار و ۳۲۴ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری ۱ میلیون و ۵۰۸ هزار و ۴۸۴ TEU طی مدت مشابه سال گذشته ، رشد ۵ درصدی را نشان می‌دهد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، میزان تخلیه‌وبارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی طی ۱۲ ماه سال ۱۴۰۲ ، معادل ۲۳۶ میلیون و ۵۱۲ ...

  |

  تخلیه‌و‌بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز تا پایان بهمن ماه سال ۱۴۰۲ ، معادل ۲ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۱۰ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری طی مدت مشابه سال گذشته ، رشد ۳ درصدی را نشان می‌دهد .

  |

  تخلیه‌و‌بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری تا پایان آبان ماه سال ۱۴۰۲، معادل ۱ میلیون و ۷۸۷ هزار و ۱۱۰ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری ۱ میلیون و ۷۴۰ هزار و ۲۰۸ TEU طی مدت مشابه سال گذشته ، رشد ۳ درصدی را نشان می‌دهد .

  |

  نظرات کاربران