در حال بارگذاری ...
 • تخلیه و بارگیری ۳۳ میلیون تن کالا در بنادر کشور تا پایان اردیبهشت ماه

  تخلیه و بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز طی ۲ ماهه سال جاری ، معادل ۳۰۱ هزار و ۳۰۲ TEU بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان اردیبهشت سال جاری ، معادل ۳۳ میلیون و ۱۸۲ هزار و ۳۴۶ تن بود .

  میزان تخلیه کالاهای نفتی تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲ در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی معادل ۴ میلیون و ۱۶ هزار و ۶۲۳ تن، میزان تخلیه کالاهای غیرنفتی ۶ میلیون و ۷۴۶ هزار و ۲۲۵ تن و مجموع تخلیه کالاهای نفتی و غیرنفتی معادل ۱۰ میلیون و ۷۶۲ هزار و ۸۴۸ تن بود .

  بارگیری کالاها

  همچنین میزان بارگیری کالاهای نفتی در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی طی ۲ ماهه نخست سال جاری معادل ۱۱ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۷۸۶ تن ، میزان بارگیری کالاهای غیرنفتی ۱۰ میلیون و ۹۵۹ هزار و ۷۱۲ تن و مجموع بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی معادل ۲۲ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۴۹۸ تن بوده است .

  تخلیه‌ و بارگیری کالا

  جمع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲ ، معادل ۱۵ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۴۰۹ تن و جمع تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۱۷ میلیون و ۷۰۵ هزار و ۹۳۷ تن بوده ؛ همچنین مجموع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی در مدت مذکور معادل ۳۳ میلیون و ۱۸۲ هزار و ۳۴۶ تن بوده است .

  عملیات کانتینری

  گفتنی است تخلیه و بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز طی ۲ ماهه سال جاری ، معادل ۳۰۱ هزار و ۳۰۲ TEU بوده است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی طی فروردین امسال ، معادل ۱۵ میلیون و ۳۲۲ هزار ...

  |

  تخلیه‌ و‌ بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز طی سال ۱۴۰۱ ، معادل ۲ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۹۲۵ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری ۲ میلیون و ۲۶۲ هزار و ۵۴ TEU طی مدت مشابه سال ۱۴۰۰، رشد ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد .

  |

  تخلیه‌و‌بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری تا پایان نیمه ماه نخست جاری ، معادل ۱ میلیون و ۳۴۲ هزار و ۶۷۲ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری ۱ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۶۰۴ TEU طی مدت مشابه سال گذشته ، رشد ۵ درصدی را نشان می‌دهد .

  |

  تخلیه‌و‌بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز طی پنج ماه نخست امسال ، معادل ۱ میلیون و ۹۶ هزار و ۴۴۴ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری ۱ میلیون و ۷۱ هزار و ۴۲۷ TEU طی مدت مشابه سال گذشته ، رشد ۲ درصدی را نشان می‌دهد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه‌ گذاری یک میلیارد دلاری برای تامین ناوگان و ...

  |

  نظرات کاربران