در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست ارزیابی سالانه شاخص‌های عملکردی HSE بندر انزلی

  نتایج حاصل از ارزیابی شاخص های عملکردی HSE و ایمنی حریق به منظور برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری جهت بهبود عملکرد حوزه‌های ایمنی ، بهداشت و محیط زیست بنادر کشور به کار گرفته خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مجتمع بندری انزلی در فرآیند ارزیابی شاخص‌های عملکردی HSE و ایمنی حریق در ۴ شاخص کلان و ۱۱۱ شاخص اصلی HSE مورد بررسی قرار گرفت .

  روز چهارشنبه ۳ خرداد ماه نشست ارزیابی سالانه شاخص‌های عملکردی HSE برای مجتمع بندری انزلی در این اداره کل برگزار شد .

  این نشست در راستای ارزیابی سالانه شاخص های HSE و ایمنی حریق مجتمع بندری انزلی با حضور ارزیابان اعزامی از بنادر و سازمان مرکزی انجام و در ۴ شاخص کلان  مدیریتی، عملکردی، ارزیابی تامین کنندگان و ایمنی حریق در  سالن جلسات اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت پذیرفت .

  شاخص مدیریتی دارای ۵ شاخص اصلی ، شاخص عملکردی در ۳ حوزه و ۴۴ شاخص اصلی ، ارزیابی تامین کنندگان دارای ۵۳ شاخص اصلی و شاخص ایمنی حریق در ۲ بخش و ۷ شاخص اصلی مورد ارزیابی و ممیزی قرار گرفت .

  گفتنی است ، نتایج حاصل از ارزیابی شاخص های عملکردی HSE و ایمنی حریق به منظور برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری جهت بهبود عملکرد حوزه‌های ایمنی ، بهداشت و محیط زیست بنادر کشور به کار گرفته خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  در این رزمایش‌ها وضعیت مدیریت بحران خواهیم داشت تا اگر احیاناً در شرایط واقعی بحران قرار گرفتیم آمادگی‌های لازم را داشته باشیم و هر کسی در قالب تیم ICS وظایف خود را بداند و به نحو مقتضی ، بحران را مدیریت کند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست تخصصی ارزیابی شاخص های HSE و شاخص های ایمنی حریق "بندر نوشهر" با حضور مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان بنادر ...

  |

  با همسایگان جنوبی و شمالی مذاکرات متعدد انجام شده و امید است که امسال شاهد سرمایه گذاری شرکت‌ها و بخش‌های دولتی خارجی در بحث اقتصاد دریا و ترانزیت شمال به جنوب خواهیم بود .

  |

  ایمنی نباید از سطح ارزش به سطح اولویت سقوط کند ، چرا که دیگر فرقی ندارد اولویت چندم شماست ؛ بنابراین ایمنی به عنوان یک ارزش همیشه در اولویت قرار خواهد گرفت .

  |

  مبحث کالاهای خطرناک ، نظافت و تمیزی محیط کار و رعایت بهداشت و اصول محیط زیست در محوطه‌های تحت اختیار از جمله مواردی است که باید در تمامی بنادر توجه و نگاه ویژه ای شود که در مجتمع بندری انزلی این موضوع بسیار خوب ارزیابی شده است .

  |

  نظرات کاربران