در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست ارزیابی سالانه شاخص‌های عملکردی HSE بندر انزلی

  نتایج حاصل از ارزیابی شاخص های عملکردی HSE و ایمنی حریق به منظور برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری جهت بهبود عملکرد حوزه‌های ایمنی ، بهداشت و محیط زیست بنادر کشور به کار گرفته خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مجتمع بندری انزلی در فرآیند ارزیابی شاخص‌های عملکردی HSE و ایمنی حریق در ۴ شاخص کلان و ۱۱۱ شاخص اصلی HSE مورد بررسی قرار گرفت .

  روز چهارشنبه ۳ خرداد ماه نشست ارزیابی سالانه شاخص‌های عملکردی HSE برای مجتمع بندری انزلی در این اداره کل برگزار شد .

  این نشست در راستای ارزیابی سالانه شاخص های HSE و ایمنی حریق مجتمع بندری انزلی با حضور ارزیابان اعزامی از بنادر و سازمان مرکزی انجام و در ۴ شاخص کلان  مدیریتی، عملکردی، ارزیابی تامین کنندگان و ایمنی حریق در  سالن جلسات اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت پذیرفت .

  شاخص مدیریتی دارای ۵ شاخص اصلی ، شاخص عملکردی در ۳ حوزه و ۴۴ شاخص اصلی ، ارزیابی تامین کنندگان دارای ۵۳ شاخص اصلی و شاخص ایمنی حریق در ۲ بخش و ۷ شاخص اصلی مورد ارزیابی و ممیزی قرار گرفت .

  گفتنی است ، نتایج حاصل از ارزیابی شاخص های عملکردی HSE و ایمنی حریق به منظور برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری جهت بهبود عملکرد حوزه‌های ایمنی ، بهداشت و محیط زیست بنادر کشور به کار گرفته خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  در ۶ ماه گذشته ۱۷۱ هزار تن مواد معدنی ، مصالح ساختمانی ، مواد شیمیایی و کنستانتره میوه از مجمتع بندری انزلی به کشورهای حاشیه دریای خزر صادر شد .

  |

  در مرحله نخست این طرح و به‌ منظور اطلاع از سطح دانش کارشناسان ، آزمون تعیین سطح و ارزیابی کیفی برگزار می‌شود و در مراحل بعد ، نسبت به برنامه ریزی لازم برای ارتقای دانش تخصصی آن ها اقدام خواهد شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به تردد روزانه ۹ فروند کشتی در مجتمع بندری انزلی طی سال گذشته ، این آمار را در ...

  |

  تمرکز بر سازماندهی عملیاتی و تقویت مفهوم HSE در شرکت‌های خصوصی ، ‌تقویت مشارکت آحاد ذی‌ربط سازمانی در مسیر نهادینه‌سازی فرهنگ HSE در سطوح مدیریتی ستاد و بنادر کشور و نیز تقویت حضور و مشارکت HSE در کمیته‌های تخصصی از دیگر اقدامات انجام شده است .

  |

  بندر ماخاچ قلعه روسیه در فاصله ی ۴۳۰ مایل دریایی از بندر انزلی قرار دارد و نزدیک ترین بندر روسیه به بنادر گیلان است .

  |

  نظرات کاربران