در حال بارگذاری ...
 • کسب رتبه اول بندر خرمشهر در ارزیابی ممیزی مخابرات سازمان بنادر و دریانوردی

  بندر خرمشهر در فرآیندهایی چون اجرای سیستم نت ، اجرای پروژه‌ها ، بهره‌وری منابع انسانی و مستندسازی و بایگانی اسناد خوش درخشید و با کسب ۹۲۱۷ امتیاز و ثقل در میان بنادر کشور ، حائز رتبه اول و برتر شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در بحث ممیزی مخابرات سازمان بنادر موفق به کسب رتبه برتر شد .

  علی عسکری اظهار داشت : ارزیابی ممیزی مخابرات در حوزه بنادر کشور توسط مسئولان مربوطه انجام شد . اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در بحث ممیزی مخابرات سازمان بنادر موفق به کسب رتبه برتر شد .

  مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : بندر خرمشهر در فرآیندهایی چون اجرای سیستم نت ، اجرای پروژه‌ها ، بهره‌وری منابع انسانی و مستندسازی و بایگانی اسناد خوش درخشید و با کسب ۹۲/۱۷ امتیاز و ثقل در میان بنادر کشور ، حائز رتبه اول و برتر شد .




  مطالب مرتبط

  هدف اصلی ما توسعه ، رونق و جهش بندر خرمشهر است که قطعا فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران در این امر نقش مهمی را دارند و امیدواریم با رفع موانع و همت بلند بالا ، باعث متنفع شدن بندر و شهرستان و منطقه شویم .

  |

  بندر خرمشهر با قرار گرفتن در منطقه آزاد اروند و همجواری با کشورهای عراق و کویت و داشتن امکانات و زیرساخت‌های به روز از ظرفیت‌های کم‌نظیر و مناسبی برخوردار است که سرمایه‌گذاران می‌توانند از آن برای رونق و توسعه استفاده کنند .

  |

  به دلیل موقعیت خاص آبراهه اروند و طول آن که از دهانه خلیج فارس تا بندر خرمشهر ۶۲ مایل دریایی است ، اجرای عملیات پایلوت در این آبراهه حیاتی و ضروری بوده و در این بندر از پیش از پهلوگیری تا خروج شناور از آبراهه خدمات مطلوبی در این زمینه به شناورها ارائه می‌شود .

  |

  بنا بر استقبال صاحبان کالا بندر نیز امتیازات خاصی را برای صاحبان کالا که صورت مرتب صادرات به کویت را از طریق این بندر انجام می‌دهند در نظر گرفته است و تسهیلات خوبی را به این منظور اختصاص می‌دهد .

  |

  بندر خرمشهر با احداث ۸ پست اسکله در رودخانه کارون خرمشهر ، در رونق صنعت گردشگری و درآمدزایی مردم بومی بسیار تاثیرگذار است .

  |

  نظرات کاربران