در حال بارگذاری ...
 • کسب رتبه اول بندر خرمشهر در ارزیابی ممیزی مخابرات سازمان بنادر و دریانوردی

  بندر خرمشهر در فرآیندهایی چون اجرای سیستم نت ، اجرای پروژه‌ها ، بهره‌وری منابع انسانی و مستندسازی و بایگانی اسناد خوش درخشید و با کسب ۹۲۱۷ امتیاز و ثقل در میان بنادر کشور ، حائز رتبه اول و برتر شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در بحث ممیزی مخابرات سازمان بنادر موفق به کسب رتبه برتر شد .

  علی عسکری اظهار داشت : ارزیابی ممیزی مخابرات در حوزه بنادر کشور توسط مسئولان مربوطه انجام شد . اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در بحث ممیزی مخابرات سازمان بنادر موفق به کسب رتبه برتر شد .

  مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : بندر خرمشهر در فرآیندهایی چون اجرای سیستم نت ، اجرای پروژه‌ها ، بهره‌وری منابع انسانی و مستندسازی و بایگانی اسناد خوش درخشید و با کسب ۹۲/۱۷ امتیاز و ثقل در میان بنادر کشور ، حائز رتبه اول و برتر شد .
  مطالب مرتبط

  تا پایان شهریور ماه سال جاری ، بیش از یک میلیون و ۶۶۰ هزار تن عملیات تخلیه و بارگیری انجام شده در حالی که در مدت مشابه سال گذشته،این میزان کمتر از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تن بوده است .

  |

  یکی از مسائل مهم در برقراری خط دریایی ، وجود شناور و یا کشتی کاملا تجهیز و استاندارد است که بعضا علت عدم نبود تردد دریایی به نبود این عامل ارتباط دارد . اکنون مراحل نهایی برای زمینه‌سازی خط دریایی به بندر بصره از طریق بندر خرمشهر در حال انجام است .

  |

  اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در چهار ماه سال جاری ۹۲ درصد سهم صادراتی و ۷ درصد سهم وارداتی داشته است .

  |

  ما آمادگی داریم که بستر و زمینه را برای ورود تمامی سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی جهت توسعه تجارت و کسب‌وکار فراهم کنیم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بندر خرمشهر با اشاره به دیدار و گفت‌وگو با مدیر عامل شرکت کشتیرانی جنوب خط ایران ، اظهار داشت : در این نشست بر لزوم ...

  |

  نظرات کاربران