در حال بارگذاری ...
 • بازدید هیات تجاری روس از بندر انزلی/تاکید طرفین بر افزایش ترانزیت و صادرات کالا از بندرانزلی به روسیه

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با هیات بلند پایه بخش دولتی و تجاری روسی بر افزایش ترانزیت و صادرات کالا از بندر انزلی به روسیه تاکید شد .

  هیات تجاری روسی متشکل از مسئولین بخش های دولتی و خصوصی این کشور از زیرساخت ها و توانمندی های مجتمع بندری انزلی بازدید و پس از آن با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای گسترش همکاری ها دیدار و به تبادل نظر پرداختند .

  در این نشست بررسی فرصت های همکاری مشترک ، افزایش تبادلات تجاری ، نقش حائز اهمیت و راهبردی بنادر گیلان در کریدور شمال - جنوب ، گسترش روابط در زمینه های ترانزیتی و فعالیت های تجاری ، سبقه قدیمی مجتمع بندری انزلی در تجارت با کشورهای حاشیه دریای خزر ، افزایش ترانزیت و صادرات کالا از بندرانزلی به روسیه ، ضرورت تسریع لایروبی در بنادر روسیه و همچنین تشریح توانمندی های بنادر روسیه توسط هیات تجاری این کشور ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

   
  مطالب مرتبط

  تقویت تجهیزات بندری به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به مشتریان به صورت ویژه در دستورکار قرار دارد و امیدواریم بتوانیم تجهیزات مورد نیاز را در سال جاری فراهم کنیم و خدمت‌رسانی مطلوب‌تری داشته باشیم .

  |

  امید است با اجرای این پروژه ، گامی موثر در جهت ارتقای سطح تعاملات شهر و بندر ، احیا ، مرمت و نگهداری این اثر تاریخی در این شهر بندری زیبا برداشته شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نخستین همایش تخصصی ارتقا کیفیت خدمات بندری در بندر انزلی به کار خود پایان داد .

  |

  امور بندری قلب یک بندر است و اگر بخواهیم یک بندر را ارتقا دهیم باید از این طریق اقدام کنیم تا بتوانیم بهره وری را بالا برده و با کاهش زمان ماندگاری کشتی ها در بنادر بتوانیم از ظرفیت ناوگان تجاری کشور نیز استفاده بیشتری داشته باشیم .

  |

  در این مانور یدک کش آستارا ۱ ، راهنمابر قیام ۱ و قایق های سار و رعد یگان حفاظت و ۲۰ نفر از اعضاء تیم مقابله با آلودگی نفتی ، کنترل سوانح و جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان مشارکت داشتند .

  |

  نظرات کاربران