در حال بارگذاری ...
 • یکی از معاونت های وزارت راه و شهرسازی تیشه بر ریشه حمل و نقل دریایی می زند

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسعود پل مه دبیرکل کل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته در مراسم رونمایی کتاب توسعه دریایی از ایده تا عمل به قلم محمد راستاد مدیرعامل سابق سازمان بنادر و دریانوردی به تشریح اهمیت دریا این موهبت الهی پرداخت و از مظلوم بودن این صنعت و حوزه بین سران کشور و تصمیم گیر پرداخت .

  وی افزود : ششصد و پنجاه هزار راننده ناوگان سنگین ، چهارصد هزار حق العمل کار و بیش از دو میلیون نفر به صورت مستقیم از بندر و دریا ارتزاق می کنند .

   

   

   

   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمد راستاد مدیرعامل سابق سازمان بنادر و دریانوردی طی مراسمی در محل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته از کتاب توسعه دریایی از ...

  |

  شرکت‌های کشتیرانی و خدمات وابسته ایران و نیز سایر فعالان بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل دریایی نیز در صورت فراهم بودن شرایط اقدامات لازم را در بنادر شمالی و جنوبی کشور در دستورکار قرار خواهند داد و اقدام به تامین خطوط لاینری در اشکال مختلف کانتینری و غیرکانتینری در شمال و جنوب ...

  |

  نکته بسیار مثبت در مورد سازمان بنادر و دریانوردی این است که نه تنها بسیار علاقمند به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه خدمات دریایی و بندری است بلکه در مقوله جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی پیشتاز است و در حوزه عقد قرارداد نیز روند کار را تسهیل کرده است .

  |

  در بندر گناوه تا چندی پیش شناور آتشخوار پرهام در حوادث بهره می‌گرفت که با توجه به آبخور نامناسب ، ۲ شناور آتشخوار جدید برای بندر گناوه به خدمت گرفته شد .

  |

  با هدف کوتاه تر شدن فرایند صادرات ، دستگاه های موازی برای بازنگری در فرایندها با اهتمام و جدیت تمام ورود کردند که این رویکرد ، رونق بخش فعالیت صادراتی در بنادر استان بوشهر است .

  |

  نظرات کاربران