در حال بارگذاری ...
 • یکی از معاونت های وزارت راه و شهرسازی تیشه بر ریشه حمل و نقل دریایی می زند

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسعود پل مه دبیرکل کل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته در مراسم رونمایی کتاب توسعه دریایی از ایده تا عمل به قلم محمد راستاد مدیرعامل سابق سازمان بنادر و دریانوردی به تشریح اهمیت دریا این موهبت الهی پرداخت و از مظلوم بودن این صنعت و حوزه بین سران کشور و تصمیم گیر پرداخت .

  وی افزود : ششصد و پنجاه هزار راننده ناوگان سنگین ، چهارصد هزار حق العمل کار و بیش از دو میلیون نفر به صورت مستقیم از بندر و دریا ارتزاق می کنند .

   

   

   

   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، محمد راستاد مدیرعامل سابق سازمان بنادر و دریانوردی طی مراسمی در محل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته از کتاب توسعه دریایی از ...

  |

  بخشی از عوامل اصلی و راهبردی که مانع از استفاده تمامی ظرفیت های بندر چابهار می شود ، مربوط به وجود بار و ایجاد انگیزش برای صاحبان کالا و همچنین مالکان کشتی و سایر شقوق بخش خصوصی است که خوشبختانه سازمان بنادر و دریانوردی در این خصوص نیز اقدامات شایسته ای را انجام داده است .

  |

  وضعیت ارتقاء ایمنی و استانداردسازی عملیات بندری با توجه به شرایط عملیاتی حاکم بر بنادر ، بسیار مطلوب است و خوشبختانه سازمان بنادر در میان سازمان‌های فنی حاکمیتی ، دارای نگاه رو به جلو و هدفگذاری قابل تحقق است و در این حوزه می‌توان عنوان کرد که گوی سبقت را از سایرین ربوده است ...

  |

         

  |

  بندر امیرآباد به صاحبان کالایی که بندر امیرآباد را برای تجارت خود برمی گزینند در صورت تداوم مراودات تسهیلات ویژه ای از جمله تخصیص انبار ارائه می‌کند .

  |

  نظرات کاربران