در حال بارگذاری ...
 • ارتقا دانش مهندسی مهمترین هدف همایش icopmas

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، علی فتحی در نشست خبری چهاردهمین همایش بین‌المللی سواحل ، بنادر و سازه‌های دریایی با بیان این مطلب گفت : در سی‌ودومین سال از آغاز برگزاری همایش‌های بین‌المللی سواحل ، بنادر و سازه‌های دریایی ، سازمان بنادر و دریانوردی با مشارکت و همکاری سازمان‌های دریایی بین‌المللی داخلی و خارجی ، چهاردهمین دوره این همایش با تأکید بر تقویت همکاری‌های فنی و تخصصی در سطح بین الملل به ویژه کشورهای ساحلی منطقه برگزار می‌شود .

  وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هم‌اکنون در بخش طراحی و اجرای پروژه‌های مهندسی و سازه‌های دریایی ، به عنوان تنها‌ترین کشور خودکفا در منطقه محسوب می‌شود ، اظهار داشت : طرح‌های توسعه‌ای در بنادر کشور ، هم‌اکنون بدون نیاز به خدمات کشورهای خارجی و با استفاده از ظرفیت‌های داخلی و توانمندی‌های بومی ایران ، اجرا و عملیاتی می‌شود .

  فتحی با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه تامین قطعات تجهیزات دریایی و بندری اقدامات سازند‌ه‌ای داشته است ، افزود : رویکرد و راهبرد اصلی دولت در حوزه تامین تجهیزات استراتژیک بنادر ، استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی برای ورود تکنولوژی این تجهیزات به داخل کشور است .

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  همایش مذکور در تاریخ ۱۰ الی ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ با شعار "توسعه حمل و نقل آبی برای آینده ؛ گشودن دروازه های آفریقا" و با هدف پرداختن به اقدامات ضروری برای ایجاد بخش دریایی پایدار برگزار خواهد شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت : میزان تخلیه کالاهای اساسی در مجتمع بندری انزلی در سال ...

  |

  در طرح گردشگری دریایی بنادر این استان ۹ موتورلنج سنتی در بنادر بوشهر ، بوالخیر ، عامری و رستمی و ۶ شناور فلزی در بنادر بوشهر و گناوه فعالیت داشتند .

  |

  مؤثرتر عمل کردن مدیریت HSE در فرآیندهای عملیاتی بنادر و تقویت نظارت ، پایش و ارزیابی‌های موردنظر ، همچنین ارتقاء ایمنی بنادر از طریق افزایش ایمنی در شرکت‌های خصوصی فعال در بنادر دو هدف محوری تعریف شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ پنجاه و هفتمین نشست کارگروه تخصصی ساماندهی سواحل ، بنادر و جزایر کشور ، با حضور معاون وزیرراه شهرسازی و مدیرعامل سازمان ...

  |

  نظرات کاربران