در حال بارگذاری ...
 • کریدور به مجموعه زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری یکپارچه ، اطلاق می شود

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، امین ترفع مدیرکل دفتر تجاری سازی و امور تشکل های وزارت راه و شهرسازی در نشست دیپلماسی اقتصادی ایران و اوراسیا مفهوم کریدور را چنین ترسیم کرد ، مجموعه زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری یکپارچه که باعت توسعه اجتماعی و اقتصادی یک منطقه می شود را کریدور می گوییم .

   

   

   

   

   
   
   
   
   
  مطالب مرتبط

  بسیاری از سرمایه‌گذاران داخلی در شرایط حاضر با آمادگی کامل به انتظار فراهم آمدن شرایط و زمینه های مناسب سرمایه گذاری در حوزه های اقتصادی و زیربنایی بوده و حتی سرمایه گذاری خارجی که حدوداً در دهه ۹۰ در ایران متوقف شده را نیز دور از انتظار ، حضور و استقبال نباید دانست .

  |

  یکی از اصلی ترین دلیل های افزایش تردد از پایانه های مرزی استان ، ۲۴ ساعته شدن تردد در پایانه های مرز رازی و تمرچین است که ضمن کاهش زمان ایستایی مسافرین ، تعداد تردد ناوگان نیز بیشتر شده است .

  |

  در مدت پنج ماهه امسال بیش از ۵۷۹ هزار تن کالا از مبدأ مازندران به کشورهای مختلف صادر گردید که اکثر آن سیمان ، مواد معدنی و فرآورده های لبنی ، بوده است و نسبت به سال گذشته ۲۴ درصد رشد داشته است .

  |

  با همکاری پلیس‌راه و با تمرکز بر نقاط گلوگاهی تردد ناوگان جاده‌ای کنترل اضافه تناژ در سراسر استان اجرا گردید که نتیجه آن ثبت ۴۳ فقره تخلفات اضافه‌بار نسبت به تعداد تجهیزات توزین بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ، ۱۰۵ درصد افزایش ثبت تخلف صورت گرفته است و در ۶ پاسگاه سطح ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی در کنفرانس ایران و بریکس که با حضور نمایندگان کشورهای بریکس ، برزیل و روسیه و هند و چین و ...

  |

  نظرات کاربران