در حال بارگذاری ...
 • تردد بالغ بر ۷۹۴ هزار مسافر از پایانه مرزی بازرگان طی ۹ ماه نخست سال جاری

  با توجه به آمار تا پایان آذر ماه امسال ۵۰۷۹ ناوگان مسافری از پایانه مرزی بازرگان تردد داشتند که شامل ۲۵۴۴ ناوگان مسافری ورودی و ۲۵۳۵ ناوگان مسافری خروجی بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست مدیریت پایانه مرزی بازرگان از تردد بالغ بر ۷۹۴ هزار مسافر در پایانه مرزی بازرگان طی ۹ ماهه گذشته از سال جاری خبر داد .

  بهرام سلمان زاده گفت : از آغاز سال جاری با توجه به بهبود شرایط کرونا و رفع محدودیت های ناشی از آن شاهد افزایش تردد مسافرین از طریق این پایانه مرزی بوده ایم بطوریکه در ۹ ماهه گذشته از سال جاری بالغ بر ۷۹۴ هزار مسافر از پایانه مرزی بازرگان تردد کردند که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد افزون بر ۱۸۸ درصدی تردد تعداد مسافران را نشان می دهد .

  وی اظهار داشت : با توجه به آمار تا پایان آذر ماه امسال ۵۰۷۹ ناوگان مسافری از پایانه مرزی بازرگان تردد داشتند که شامل ۲۵۴۴ ناوگان مسافری ورودی و ۲۵۳۵ ناوگان مسافری خروجی بوده است .

  این مقام مسئول ادامه داد : در این مدت همچنین افزون بر ۲۰۱ هزار ناوگان باری شامل بالغ بر ۱۲۹ هزار ناوگان باری حامل کالاهای وارداتی و افزون بر ۷۲ هزار ناوگان باری حامل کالاهای صادراتی و ترانزیتی از طریق این پایانه مرزی تردد کردند .
  مطالب مرتبط

  ظرفیت ترانزیت بار در راهگذر شمال به جنوب ۲۰ میلیون تن است که باید بتوانیم با اقداماتی که انجام می دهیم در سال ۱۴۰۲ به این رقم برسیم .

  |

  در صورتی که توان تولیدات داخل نتوانست نیاز را برطرف سازد با واردات خودروهای دارای عمر کمتر از سه سال به جبران آن خواهیم پرداخت .

  |

  این مقدار کالای اساسی در قالب ۳۲ هزار سفر و اعزام ۳۳۸۳ دستگاه ناوگان باری به بندر امام خمینی (ره) انجام گرفت که بی شک در این بین نقش بزرگ رانندگان بخش حمل و نقل باری در بسیج تامین کالاهای اساسی استان قابل ستایش و تقدیر است .

  |

  بیش از ۴۴۰ راننده باری در حوزه حمل و نقل در استان سیستان و بلوچستان فعالیت دارند و با تلاش شبانه روزی خود مانع کمبود مایحتاج مورد نیاز مردم می شوند .

  |

  در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار راننده در بخش حمل‌ و نقل کالای استان فعالیت می‌کنند .

  |

  نظرات کاربران