در حال بارگذاری ...
 • اختتامیه نخستین همایش سراسری تخصصی ارتقاء کیفیت ارایه خدمات بندری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نخستین همایش تخصصی ارتقا کیفیت خدمات بندری در بندر انزلی به کار خود پایان داد .

  نخستین همایش تخصصی ارتقاء کیفیت خدمات بندری که با حضور مدیران کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ، امور بندری ، امور اقتصادی و مناطق و مدیر محترم ایمنی ، بهداشت و محیط زیست سازمان مشارکت نمایندگان کلیه بنادر کشور و کارشناسان خبره سازمان بنادر از واحدهای امور بندری ، امور حقوقی ، امور مناطق ویژه و امور HSE که به میزبانی بندر انزلی برگزار شده بود ، امروز به کار خود پایان داد .

  این همایش برای نخستین بار با رویکرد تعامل و هم اندیشی با تمامی واحدهای سازمانی با محوریت اداره امور بندری جهت پایش و بروزرسانی چک لیست های ممیزی ترمینال اپراتورهای بندری ، بررسی و تحلیل مشکلات این بهره برداران در حوزه تجهیزات ، قوانین و مقررات و همچنین زیرساخت های فیزیکی و نرم افزاری به مدت ۳ روز در بندر انزلی برگزار شد .

  شایان ذکر است متعاقبا با حضور نمایندگان کارگروه مذکور جلسات تکمیلی در راستای پیشبرد برنامه ریزی های صورت گرفته ، در محل سازمان مرکزی برگزار خواهد شد که با باز طراحی چک لیست‌های موجود امکان تسهیل در ارزیابی ترمینال اپراتورها با مشارکت فعال خود آن‌ها را میسر خواهد کرد .
  مطالب مرتبط

  امور بندری قلب یک بندر است و اگر بخواهیم یک بندر را ارتقا دهیم باید از این طریق اقدام کنیم تا بتوانیم بهره وری را بالا برده و با کاهش زمان ماندگاری کشتی ها در بنادر بتوانیم از ظرفیت ناوگان تجاری کشور نیز استفاده بیشتری داشته باشیم .

  |

  مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر به عنوان مدیریت تخصصی ناظر بر موضوعات مرتبط با مسائل ایمنی در سازمان بنادر با واحد تخصصی عملیاتی برنامه‌هایی را در دست اقدام دارد که خروجی آن ایمن کردن بنادر کشور است .

  |

  در این مانور یدک کش آستارا ۱ ، راهنمابر قیام ۱ و قایق های سار و رعد یگان حفاظت و ۲۰ نفر از اعضاء تیم مقابله با آلودگی نفتی ، کنترل سوانح و جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان مشارکت داشتند .

  |

  دوره آموزشی-تخصصی آشنایی با استانداردهای عملیاتی آتش نشانی بنادر (S.O.P) در دو مرحله برگزار می شود که نخستین مرحله آن از ۱۰ لغایت ۱۵ دی ماه به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و مرحله دوم در بهمن ماه سال جاری در بندر نوشهر برگزار می شود .

  |

  باید شاهد مدیریت تحولی در گیلان باشیم درست به مانند آنچه در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حال انجام است زیرا تنها راه موفقیت و پیشرفت استان گیلان توجه به همین مهم است .

  |

  نظرات کاربران