در حال بارگذاری ...
 • رشد ۱۰۲ درصدی تردد مسافر از پایانه مرزی پرویزخان

  طی امسال ، ۶۱ هزار و ۹۲۰ مسافر ایرانی و ۴۷ هزار و ۱۱۱ مسافر عراقی از پایانه مرزی پرویزخان خارج شدند . طی ۱۰ ماه سال گذشته ، ۳۹ هزار و ۱۳۵ مسافر از پایانه مرزی پرویزخان وارد و ۵۱ هزار و ۳۶۴ مسافر از این مرز خارج شدند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : شمار تردد مسافران ورودی و خروجی از پایانه مرزی پرویزخان ۱۰۲ درصد افزایش داشته‌ است .

  محمد احمدی اظهار داشت : از ابتدای سال تاکنون ۱۸۲ هزار و ۸۱۱ مسافر از پایانه مرزی پرویزخان تردد کرده‌اند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد ۱۰۲ درصدی حکایت دارد . مجموع ترددهای ورودی از پایانه مرزی پرویزخان به ۷۳ هزار و ۷۸۰ تردد رسید که ۲۲ هزار و ۱۵۹ مسافر ایرانی و ۵۱ هزار و ۶۲۱ مسافر عراقی بودند .

  احمدی همچنین مجموع ترددهای خروجی مسافران از پایانه مرزی پرویزخان را ۱۰۹ هزار و ۳۱ نفر اعلام کرد .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد : طی امسال ، ۶۱ هزار و ۹۲۰ مسافر ایرانی و ۴۷ هزار و ۱۱۱ مسافر عراقی از پایانه مرزی پرویزخان خارج شدند . طی ۱۰ ماه سال گذشته ، ۳۹ هزار و ۱۳۵ مسافر از پایانه مرزی پرویزخان وارد و ۵۱ هزار و ۳۶۴ مسافر از این مرز خارج شدند .

  وی افزود : بیشترین تردد مسافر از پایانه مرزی پرویزخان با ۱۹ هزار و ۵۸۶ نفر در تیرماه ۱۴۰۱ و کمترین تردد با تعداد ۹ هزار و ۸۶۷ نفر در آذرماه ۱۴۰۱ انجام شده‌ است .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان لرستان به منظور جذب اعتبارات ملی برای پروژه‌های راهداری در ...

  |

  با توجه به تاکیدات ریاست جمهوری در خصوص توسعه روابط با همسایگان و همچنین تفاهماتی که با زحمات وزارت امور خارجه و دستگاه مسئول شکل گرفته حجم صادرات افزایش پیدا کرده لذا این موضوع یک فرصت برای کشور است و این فرصت باید با توسعه زیرساخت ها همراه باشد .

  |

  برای انجام عملیات راهداری زمستانی ، ۳۸۰ نفر راننده و راهدار با استفاده از ۲۶۶ دستگاه انواع ماشین آلات سبک ، نیمه سنگین و سنگین ، در قالب ۵۴ اکیپ فعال بوده‌اند و ۳۵ راهدارخانه ثابت و سیار هم با تجهیزات مناسب ، آمادگی لازم برای ارائه خدمات به کاربران جاده ای و مسافران را داشتند ...

  |

  با توجه به گستردگی فعالیت های حوزه راهداری و حمل و نقل ، بکارگیری سامانه های مدیریتی برای توزیع درست اعتبارات و پیشبرد بهینه پروژه ها ، به کمک نخبگان فعال در حوزه برنامه نویسی و حوزه تخصصی راهداری و حمل و نقل جاده ای ، به سمت بومی کردن سامانه های مدیریت رفتیم . در حال حاضر ...

  |

  با توجه به سرمایه گذاری انجام شده در پایانه ها و طرح های توسعه بر اساس طرح های جامع پایانه های مرزی می بایست برنامه ریزی لازم جهت تردد روان و کاهش استهلاک امکانات ، تجهیزات و ابنیه ناشی از توقف های بی مورد و اقدامات موازی در دستور کار جدی نشست های دستگاه های مستقر در پایانه مرزی ...

  |

  نظرات کاربران