در حال بارگذاری ...
 • طرح آموزش و ارتقا دانش فنی راهداران شهرستان دامغان

  هر برنامه آموزشی برای کارکنان یقینا پیشرفت دانش و مهارت فنی راهداران را به دنبال دارد و انطباق تغییرات بی‌شک در بر بهره وری پرسنل موثر است و می تواند در رشد و کارایی سازمان ملموس باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دامغان از برگزاری دوره آموزش پرسنل گشت های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دامغان خبر داد و گفت : این دوره یک روزه با حضور حداکثری پرسنل گشت های راهداری و ترابری و با هدف آشنایی با اطلاعات به‌روز حوزه‌های حمل و نقل ، ایمنی راه و حریم و نگهداری راه و ابنیه فنی برگزار شد .

  حسین ابوطالبی آهوانویی در حاشیه برگزاری دوره آموزش پرسنل گشت های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دامغان گفت : هر برنامه آموزشی برای کارکنان یقینا پیشرفت دانش و مهارت فنی راهداران را به دنبال دارد و انطباق تغییرات بی‌شک در بر بهره وری پرسنل موثر است و می تواند در رشد و کارایی سازمان ملموس باشد .

  ابوطالبی در ادامه یادآور شد : این دوره یک روزه با حضور حداکثری پرسنل گشت های راهداری و ترابری و با هدف آشنایی با مسائل روز حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد و شرکت کنندگان با اهمیت و ضرورت این موضوعات آشنا شدند .

  رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دامغان از محوریت سه گانه این دوره آموزشی خبر داد و افزود : راهداران این شهرستان علاوه بر تجربه کاری با شرکت در طرح آموزش و ارتقا دانش فنی از اطلاعات به‌روز حوزه‌های حمل و نقل ، ایمنی راه و حریم و نگهداری راه و ابنیه فنی بهره مند شدند . امیدواریم با استمرار اینگونه طرح های آموزشی بتوانیم در پیشبرد اهداف ، ارزش‌ها ، سیاست‌ها ، چشم انداز ها و مأموریت‌های سازمان علمکرد خوبی داشته باشیم .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با سیستمی شدن تمام فرآیندهای بخش حمل و نقل و راهداری ، امروز سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به یک سازمان بزرگِ داده ...

  |

  در بخش حمل و نقل جاده‌ایِ کالا و مسافر ، مراحل دریافت مجوز در درگاه ملی مجوزها به آدرس mojavez.ir به صورت کاملا شفاف بارگزاری شده است .

  |

  راهداری تویسرکان با بهره گیری از ۱۸ دستگاه ماشین‌آلات سبک ، نیمه سنگین و سنگین با به‌کارگیری ۲۸ نفر نیروی راهداری نسبت به خدمت رسانی به هم‌وطنان عزیز در طرح راهداری زمستانی ۱۴۰۲ اقدام نموده‌ است .

  |

  در ایام نوروز با توجه به پیک سفر در عید نوروز ، امیدواریم با تشکیل این جلسات تعاملات بیشتری در رفع نواقص احتمالی پایانه‌های مسافربری داشته‌ باشیم .

  |

  در دقایق اولیه بارش برف همراه با کولاک شدید محور ابهر - خدابنده را در بر گرفته بود که گشت‌های راهداری توانست در مدت زمان کوتاه برای تردد در مسیرهای این شهرستان ، امدادرسانی به خودروها را انجام دهند .

  |

  نظرات کاربران