در حال بارگذاری ...
 • طرح آموزش و ارتقا دانش فنی راهداران شهرستان دامغان

  هر برنامه آموزشی برای کارکنان یقینا پیشرفت دانش و مهارت فنی راهداران را به دنبال دارد و انطباق تغییرات بی‌شک در بر بهره وری پرسنل موثر است و می تواند در رشد و کارایی سازمان ملموس باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دامغان از برگزاری دوره آموزش پرسنل گشت های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دامغان خبر داد و گفت : این دوره یک روزه با حضور حداکثری پرسنل گشت های راهداری و ترابری و با هدف آشنایی با اطلاعات به‌روز حوزه‌های حمل و نقل ، ایمنی راه و حریم و نگهداری راه و ابنیه فنی برگزار شد .

  حسین ابوطالبی آهوانویی در حاشیه برگزاری دوره آموزش پرسنل گشت های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دامغان گفت : هر برنامه آموزشی برای کارکنان یقینا پیشرفت دانش و مهارت فنی راهداران را به دنبال دارد و انطباق تغییرات بی‌شک در بر بهره وری پرسنل موثر است و می تواند در رشد و کارایی سازمان ملموس باشد .

  ابوطالبی در ادامه یادآور شد : این دوره یک روزه با حضور حداکثری پرسنل گشت های راهداری و ترابری و با هدف آشنایی با مسائل روز حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد و شرکت کنندگان با اهمیت و ضرورت این موضوعات آشنا شدند .

  رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دامغان از محوریت سه گانه این دوره آموزشی خبر داد و افزود : راهداران این شهرستان علاوه بر تجربه کاری با شرکت در طرح آموزش و ارتقا دانش فنی از اطلاعات به‌روز حوزه‌های حمل و نقل ، ایمنی راه و حریم و نگهداری راه و ابنیه فنی بهره مند شدند . امیدواریم با استمرار اینگونه طرح های آموزشی بتوانیم در پیشبرد اهداف ، ارزش‌ها ، سیاست‌ها ، چشم انداز ها و مأموریت‌های سازمان علمکرد خوبی داشته باشیم .
  مطالب مرتبط

  به منظور افزایش سطح ایمنی و کاهش حداکثری حوادث جاده‌ای ، طرح نصب و استقرار حفاظ نیوجرسی‌ و گاردیل در محورهای مواصلاتی استان پیگیری و با در نظر گرفتن نوع جاده و میزان ترافیک آن و بر حسب اولویت نسبت به نصب این امکانات ایمنی اقدام می‌شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست اداره توسعه ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از شناسایی ۱۹۶ تخلف ساخت و ساز ...

  |

  با توجه به تلاش‌های فراوان انجام شده توسط عوامل راهداری استان سعی شده تمامی محورهای شریانی و اصلی استان از لحاظ ایمنی فراتر از استاندارد های ابلاغی باشند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از ثبت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار جابجایی مسافر در استان بوشهر طی ده ماهه نخست ...

  |

  گره های ترافیکی در هنگام بارش برف موجب اختلال در عملیات برفروبی می‌شود که اگر استفاده از زنجیرچرخ توسط کاربران جاده‌ای رعایت شود برقراری تردد در محورهای مواصلاتی در هنگام بارش برف بنحو شایسته انجام می‌شود .

  |

  نظرات کاربران