در حال بارگذاری ...
 • طرح آموزش و ارتقا دانش فنی راهداران شهرستان دامغان

  هر برنامه آموزشی برای کارکنان یقینا پیشرفت دانش و مهارت فنی راهداران را به دنبال دارد و انطباق تغییرات بی‌شک در بر بهره وری پرسنل موثر است و می تواند در رشد و کارایی سازمان ملموس باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دامغان از برگزاری دوره آموزش پرسنل گشت های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دامغان خبر داد و گفت : این دوره یک روزه با حضور حداکثری پرسنل گشت های راهداری و ترابری و با هدف آشنایی با اطلاعات به‌روز حوزه‌های حمل و نقل ، ایمنی راه و حریم و نگهداری راه و ابنیه فنی برگزار شد .

  حسین ابوطالبی آهوانویی در حاشیه برگزاری دوره آموزش پرسنل گشت های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دامغان گفت : هر برنامه آموزشی برای کارکنان یقینا پیشرفت دانش و مهارت فنی راهداران را به دنبال دارد و انطباق تغییرات بی‌شک در بر بهره وری پرسنل موثر است و می تواند در رشد و کارایی سازمان ملموس باشد .

  ابوطالبی در ادامه یادآور شد : این دوره یک روزه با حضور حداکثری پرسنل گشت های راهداری و ترابری و با هدف آشنایی با مسائل روز حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برگزار شد و شرکت کنندگان با اهمیت و ضرورت این موضوعات آشنا شدند .

  رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دامغان از محوریت سه گانه این دوره آموزشی خبر داد و افزود : راهداران این شهرستان علاوه بر تجربه کاری با شرکت در طرح آموزش و ارتقا دانش فنی از اطلاعات به‌روز حوزه‌های حمل و نقل ، ایمنی راه و حریم و نگهداری راه و ابنیه فنی بهره مند شدند . امیدواریم با استمرار اینگونه طرح های آموزشی بتوانیم در پیشبرد اهداف ، ارزش‌ها ، سیاست‌ها ، چشم انداز ها و مأموریت‌های سازمان علمکرد خوبی داشته باشیم .
  مطالب مرتبط

  بارش باران در استان‌های هرمزگان ، کرمان به ویژه جنوب کرمان ، سیستان و بلوچستان ، ایرانشهر ، کهگیلویه و بویراحمد ، هرمزگان ، خراسان رضوی ، یزد ، بوشهر ، خراسان‌جنوبی ، چهارمحال و بختیاری و آذربایجان‌شرقی دارای بارش باران هستند .

  |

  با وجود افزایش ترددهای جاده‌ای استان در نوروز ، ترمز تصادفات و تلفات سوانح جاده‌ای کشیده شد . ۸۰ درصد محورهای استان به سامانه‌های هوشمند مجهزند . ۶۰ ترددشمار ، ۱۹ دوربین نظارت تصویری ، ۵۳ سامانه ثبت تخلفات رانندگی ، چهار سامانه توزین حین حرکت و هفت تابلو پیام متغیر فعال است .

  |

  در مجموع ۵۲ پروژه با اعتبار بالغ بر ۴ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در استان سمنان آماده بهره‌برداری و یا در حال انجام عملیات اجرایی است .

  |

  ناوگان‌های عمومی برون شهری در شهرهای آستارا ، انزلی و آستانه به‌ترتیب بیشترین تعداد بازدید را داشته‌اند و خوشبختانه طی ایام نوروز ۱۴۰۳، ناوگان عمومی مسافربری در راه‌های برون‌شهری گیلان ، حادثه منجر به فوت و جرح نداشته‌است .

  |

  تنکابن دارای ۷۰۰ کیلومتر راه ارتباطی است که پیگیر اجرای عملیات خط کشی در دیگر محورهای این شهرستان نیز هستیم .

  |

  نظرات کاربران