در حال بارگذاری ...
 • بازسازی ۲۳ دستگاه ماشین آلات سنگین راهداری استان همدان

  فرسودگی و سن بالای ناوگان راهداری خدمت رسانی به هموطنان را دچار مشکل خواهد کرد ، ولی خوشبختانه با سیاست های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور سعی شده هر ساله تعدادی ماشین آلات جدید و بروز وارد ناوگان راهداری استان ها شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری استان همدان از بازسازی ۲۳ دستگاه از ماشین الات راهداری همدان خبر داد .

  جواد نگاهداری گفت : در راستای اقتصاد مقاومتی ، از ابتدای سال جاری عملیات بازسازی ۲۳ دستگاه از ماشین آلات راهداری استان همدان آغاز شد ، که ۱۲ دستگاه از این ماشین الات بطور کامل بازسازی و وارد  ناوگان راهداری استان شده اند و ۱۱ دستگاه دیگر نیز با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی در حال اتمام هستند . ماشین الات قلب تپنده راهداری محسوب می شود چرا که فقط با ماشین الات سالم و بروز امکان مانور و خدمت رسانی در شرایط بحرانی و ... وجود دارد .

  وی در ادامه گفت : با مساعدت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در طی دو سال گذشته ۳ دستگاه لودر ، ۲ دستگاه بیل مکانیکی ، چهار دستگاه نمکپاش اتوماتیک و یک دستگاه گریدر به ناوگان راهداری استان همدان اضافه شده است .

  نگاهداری تسریح کرد : فرسودگی و سن بالای ناوگان راهداری خدمت رسانی به هموطنان را دچار مشکل خواهد کرد ، ولی خوشبختانه با سیاست های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور سعی شده هر ساله تعدادی ماشین آلات جدید و بروز وارد ناوگان راهداری استان ها شود .
  مطالب مرتبط

  احداث و نگهداری بیش از ۱۸۴ کیلومتر از راه های روستایی استان از جمله موارد قابل بهره برداری در دهه مبارک فجر است . همچنین رفع ۱۷ مقطع از نقاط پرتصادف محورهای تحت پوشش که می تواند کمک شایانی به کاهش تصادفات در استان بکند در ایام الله دهه فجر به بهره برداری می رسد .

  |

  در سال جاری با عنایت به پیگیری‌های مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان جهت احداث و تعمیرات راهدارخانه ها و انبار شن و نمک و آشیانه ماشین آلات راهداری از محل اعتبارات ملی مبلغ ۵۲ میلیارد ریال اعتبار ابلاغ و در این راستا نسبت به برگزاری استعلام بها و انتخاب پیمانکار واجد ...

  |

  با تلاش بی وقفه عوامل راهداری هیچ یک از محورهای شریانی ، فرعی و روستایی شهرستان همدان مسدود نیست .

  |

  ۴۵۰ راهدار با بکارگیری ۳۱۳ ماشین آلات راهداری توانستند علاوه بر امداد رسانی به ۳۱۸ خودروی گرفتار در برف ، همچنین ۴۰ مسافر نیز در راهدارخانه ها اسکان دهند .

  |

  علی رغم فرسودگی تجهیزات و ماشین آلات اما راهداران با تمام توان به وظیفه ذاتی خودشان در راستای تردد روان و باز بودن محور های جاده ای در کولاک ، برف و باران با ۴۰ هزار تن شن و نمک انجام می دهند .

  |

  نظرات کاربران